strona 1 z 1
AutorKłamstwa, kłamstwa, kłamstwa...
30 Wrz 2018 o 18:13
Rozar napisał pod tekstem "Cenzura":
"Pulsar - nikogo nigdy nie blokowałem ."

Otóż człowiek ten oczywiście kłamie, bo ja jakoś jestem zablokowany (i domyślam się, że nie tylko ja). Wprawdzie nie przeszkadza mi to w żaden sposób, bo i komentować tam nie ma czego (poprawność - jak to u wielu "patriotów", którzy nie potrafią posługiwać się swoim językiem w sposób choć przypominający normę, literacko - dno, reszta - lepiej pominę milczeniem). A jednak warto zwrócić na to uwagę. Może zanim ktoś zechce zmieniać świat (czy, jak w tym przypadku, tworzyć nowe, lepsze, faszystowskie piekiełko), powinien zacząć od siebie i zadbać o własną elementarną uczciwość.

Jeśli Admin chce mnie zablokować za ten wpis, proszę bardzo. Wiadomo, kogo bardziej opłaca się chronić.
01 Paź 2018 o 07:36
myślałem że jesteś dziewczyną
01 Paź 2018 o 15:08
adk napisał:
Rozar napisał pod tekstem "Cenzura":
"Pulsar - nikogo nigdy nie blokowałem ."

Otóż człowiek ten oczywiście kłamie, bo ja jakoś jestem zablokowany (i domyślam się, że nie tylko ja). Wprawdzie nie przeszkadza mi to w żaden sposób, bo i komentować tam nie ma czego (poprawność - jak to u wielu "patriotów", którzy nie potrafią posługiwać się swoim językiem w sposób choć przypominający normę, literacko - dno, reszta - lepiej pominę milczeniem). A jednak warto zwrócić na to uwagę. Może zanim ktoś zechce zmieniać świat (czy, jak w tym przypadku, tworzyć nowe, lepsze, faszystowskie piekiełko), powinien zacząć od siebie i zadbać o własną elementarną uczciwość.

Jeśli Admin chce mnie zablokować za ten wpis, proszę bardzo. Wiadomo, kogo bardziej opłaca się chronić.

- ja natomiast jedynie się dziwię, że tak późno ...
---
bronmus45 / trotsiga
01 Paź 2018 o 16:45
Jest okazja, by wypowiedzieć się na ten temat. Otóż niedawno jedna z bardzo kontrowersyjnych użytkowniczek ubolewała nad tym, ze wielu użytkowników blokuje innych. Jej zdaniem każdy powinien mieć nieograniczone możliwości wypowiadania się na temat nie tylko twórczości innych, ale nawet na ich temat. Przypomnę więc owej użytkowniczce, że to nie kto inny, a właśnie ona zablokowała mnie tylko dlatego, iż napisałem, że do jej banicji być może przyczyniłem się i ja, bowiem zgłosiłem do wykasowania jej komentarz pełen ordynarnych wulgaryzmów. W odpowiedzi również ja ją zablokowałem, ale tym razem nikt, nawet Arsene, jak to robił poprzednio, nie domagał się ode mnie, bym publicznie uzasadniał swoją decyzję.
Po jakimś czasie owa użytkowniczka oznajmiła publicznie, że rzekomo mnie odblokowała. Nie interesuje mnie to jednak, podobnie jak sama użytkowniczka.
---
Jan Stanisław Jeż
01 Paź 2018 o 17:54
Eeeeeeeee.... Kontrowersyjna uzytkowniczka? Dzizas, dobrze że to nie ja hee bobym spać nie mogła :)
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×