strona 1 z 1
AutorJestem załamany ...
06 Paź 2018 o 19:28
Jakiś czas temu szczerze wierzyłem, że można przy odrobinie wysiłku, podbudowanego "rozrywkowym" pomysłem, rozruszać tutejszą społeczność portalową. I co? Moje dziewięć wątków w dziale "Zabawy literackie" świeci pustkami. Jedynie ktoś od czasu do czasu - pewno z litości - coś tam doda od siebie i tyle ... Czyżby to tylko niechęć do autora pomysłów? Czy też może coś innego ...?
---
bronmus45 / trotsiga
06 Paź 2018 o 20:57
E, tam... od razu niechęć do Ciebie? Skąd takie przypuszczenie?

Moim zdaniem, brak pomysłów. Czasem tak jest, że przychodzi cisza :)
06 Paź 2018 o 21:36
piorko napisał:
E, tam... od razu niechęć do Ciebie? Skąd takie przypuszczenie?

Moim zdaniem, brak pomysłów. Czasem tak jest, że przychodzi cisza :)

To nie tak i sama dobrze o tym wiesz ... Wszystkim brak pomysłów, a jedynie mnie "coś tam ... coś tam" się we łbie wykluwa?
BRAWO JA?!!!
---
bronmus45 / trotsiga
06 Paź 2018 o 22:17
Matko Naturo!
A nie pomyślałeś, że ludzie zwyczajnie nie mają czasu?

Też ostatnio wpadam tu jak po ogień. Spokojnie, już nieraz tak było.
07 Paź 2018 o 04:37
piorko napisał:
Matko Naturo!
A nie pomyślałeś, że ludzie zwyczajnie nie mają czasu?

Też ostatnio wpadam tu jak po ogień. Spokojnie, już nieraz tak było.

To trafiłem w takim razie na portal bardzo zapracowanych ludzi ...
Piorko - Ty sobie po prostu robisz "podśmiechujki" z pogrzebu ... A czyjego? Na to już niech sobie każdy odpowie sam.
---
bronmus45 / trotsiga
07 Paź 2018 o 09:53
Podobnie się czuję, patrząc na wątek w Offtop "Nasi ulubieni poeci", który rozpoczęłam tego lata. Oprócz interesujących i obszernych tekstów befany nic się nie pojawiło. A ja naiwna myślałam, że na forum poetyckim każdy, dosłownie każdy, ma coś do powiedzenia o jakimś poecie, który zrobił na nim wielkie wrażenie. I że dzięki temu może odkryję dla siebie nowych poetów.
W takiej sytuacji nasuwa się myśl, że tutejsi poeci robią wrażenie tylko na sobie samych.
07 Paź 2018 o 10:22
lilly napisał:
Podobnie się czuję, patrząc na wątek w Offtop "Nasi ulubieni poeci", który rozpoczęłam tego lata. Oprócz interesujących i obszernych tekstów befany nic się nie pojawiło. A ja naiwna myślałam, że na forum poetyckim każdy, dosłownie każdy, ma coś do powiedzenia o jakimś poecie, który zrobił na nim wielkie wrażenie. I że dzięki temu może odkryję dla siebie nowych poetów.
W takiej sytuacji nasuwa się myśl, że tutejsi poeci robią wrażenie tylko na sobie samych.

Ja to nieco inaczej odbieram.
A teraz ... cała prawda. Twój wątek jest z natury rzeczy przeznaczony dla osób "oddychających poezją" na co dzień, rozumiejący jej zawiłości gatunkowe - mających przede wszystkim już swój - jako tako ukształtowany warsztat. Zaś tacy jak ja - amatorzy z krwi i kości - nie rozumiejący nawet wielu określeń, stosowanych przez "zawodowców", również rzeczowych uwag do mnie / nas kierowanych - nie mają co tam szukać. Dla nich pozostaje klecenie właśnie takich prostych wierszydełek, jakie ja sam prezentuję na stronie głównej, a tym bardziej w dziale "Zabawy literackie". I z myślą zarówno o sobie - jak i mnie podobnych - "wymęczyłem" na LOTT-cie tenże dział. No i ... klapa. Samemu już mi się pomału odechciewa "ciągnąć ten wózek", przez nikogo nie dopingowany. Żeby jeszcze był tam licznik wejść - a tak - piszę prawdopodobnie "sobie a muzom", jakie by one nie były ...
Pozdrawiam.
---
bronmus45 / trotsiga
07 Paź 2018 o 14:45
Jest też jakby inne wytłumaczenie tego "marazmu" i "indolencji", kiedy nasz Poeta taki załamany: chciałoby się spacyfikować także Forum i dalej zamieszczać - na tym samym ulubionym portalu - kolejne swoje, już nielimitowane teksty?

Dwa edytowane utwory na dobę u płodnego Poety?? (i niech On się już tak tutaj przed nami nie kryguje - Jego poszukiwania twórcze i potencjał warsztatowy są podziwu godne i zawsze najwyższej próby!). Tylko dwa utwory?? Kiedy fajerwerkami pomysłów wrzesz i kreacją poetycką kipisz jak ta sycylijska Etna??
07 Paź 2018 o 14:59
Wiele poruszanych przez nas na Forum tzw. wątków ma charakter niszowy lub jest mało produktywna intelektualnie/artystycznie/literacko. Przecież nie będziemy dyskutować na poziomie "podoba mi się - nie podoba", bo jest to dyskurs w guście de gustibus. Sama jak ten Filip z konopi kiedyś "o humanizmie dzisiaj" chciałam pogadać, i niewiele się na ten temat dowiedzieliśmy i wtedy - i do dzisiaj :(

Może powinniśmy się pogodzić z tym, że każdy z nas wąską na dwie stopy własną ścieżkę ma? i rzadko, coraz rzadziej się one nam - tam czy tutaj - krzyżują?
07 Paź 2018 o 16:07
emiliapienkowska napisał:
i dalej zamieszczać - na tym samym ulubionym portalu - kolejne swoje, już nielimitowane teksty?

- a kto Wam / Tobie broni zamieszczać w tej "nielimitowanej" zabawie swoje teksty? Nikt - więc o co te dziwaczne pretensje do mnie? Moje wytłumaczenie jest o wiele bardziej prawdopodobne. Teksty "zabawowe" są traktowane - i pewno słusznie poniekąd - jako "gorszego sortu", przez niektórych z Was. Jeden / jedna z użytkowników wie dokładnie o kim mówię, bo na innym portalu niejednokrotnie zostałem wyśmiany i poniżany przez nią / niego za tożsame teksty. I tylko w związku z tym - czyli obawą przed takim samym potraktowaniem tutaj - niektórzy z użytkowników boją się znaleźć na liście "gorszego sortu". Więc "szpanują" do miana "wysokich obcasów" swojej twórczości. Trudno - dopóki LOTTA pozwoli, nie ustępując "molestowaniu" przez niektórych z Was - będę sobie pisał w dziale "Zabawy Literackie" kolejne teksty, licząc na przełamanie Waszych niechęci / bojaźni ...
---
bronmus45 / trotsiga
07 Paź 2018 o 17:15
O czym innym tak naprawdę mowa w mojej wcześniejszej wypowiedzi: o tym mianowicie, że obdarowany Poeta ma błogosławiony przerost możliwości twórczych, gdy tymczasem nie każdemu z Piszących taka moc dana. Ja np. siedzę teraz w tłumaczeniach na nasze, i igraszki poetyckie i inne wynalazki słowośpiewne są dla mnie dzisiaj za siedmioma górami, za dziewięciu morzami:( Niech się tym kochany Autor nie załamuje i pisze sobie dalej bez nas na zdrowie :) Buziaczki
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×