strona 1 z 1
AutorWiersze i bajki dla dzieci
08 Paź 2018 o 07:52
Na podobnej zasadzie jak "Zabawy literackie" mógłby powstać dział "Wiersze i bajki dla dzieci". W dziale tym powstałyby strony tytułowe z nickami piszących tam autorów. I każdy z nas mógłby sobie do woli wklejać swoje teksty, przeznaczone dla dzieci w różnym wieku.
Widzę bowiem, że już obecnie zaangażowana w pisanie takich tekstów jest przecież użytkowniczka MichalszkaKCz - a i ja chętnie opublikowałbym swoje, wierszowane teksty z tego tematu.
Nadchodzi zima i nasze dzieciaki coraz częściej będą przebywać w domach, a gotowy dział z bajkami byłby zapewne "strzałem w dziesiątkę" dla poszukujących takich tekstów rodziców, dziadków, starszego rodzeństwa.
Bardzo jestem ciekaw opinii nie tylko Was - użytkowników - ale przede wszystkim zgody samej LOTTY.
---
bronmus45 / trotsiga
08 Paź 2018 o 10:37
Przecież jest na Głównej w Gatunki dział Bajka.
Publikujesz tekst i włączasz go do odpowiedniego rodzaju.
08 Paź 2018 o 10:45
piorko napisał:
Przecież jest na Głównej w Gatunki dział Bajka.
Publikujesz tekst i włączasz go do odpowiedniego rodzaju.

Ale to jest kompletnie nie to!!! Przyjrzyj się chociażby bajce (pierwszej lepszej z brzegu) - AngelikaCzekala - "Straszna bajka o księciu bez serca" Czy to jest dla dzieci?!!!
Natomiast w podobnym dziale do "Zabawy Literackie" każdy pisałby w swoim kąciku, a czytelnik bez problemu trafia na interesującego go autora. Natomiast na głównej stronie - z ocenami - autor stara się bardziej o siebie, niż odbiór tekstu przez dzieci. No i trzeba przewertować wiele stron, aby znowu trafić na ulubionego autora. Piorko - wiesz, że mam rację - nie wiem tylko czym się kierujesz w swojej ocenie ...
---
bronmus45 / trotsiga
08 Paź 2018 o 10:49
Publixowa wyszukiwarka pozwala znaleźć wszystkie teksty danego autora, nie ma potrzeby wertowania strona po stronie.
---
Uwaga, admin. Kasuje wpisy, zanim zdążycie je wymyślić.
08 Paź 2018 o 10:53
lotta napisał:
Publixowa wyszukiwarka pozwala znaleźć wszystkie teksty danego autora, nie ma potrzeby wertowania strona po stronie.

Kolejny kłopot dla mamy zmęczonej całodzienną bieganiną, chcącej wieczorem po prostu otworzyć swojego ulubionego autora, który również spodobał się dzieciom. Na dodatek - teksty oceniane na głównej stronie są pozbawione serca w zamian za opinię oceniających "gwiazdkami" i czepiających się byle przecinka.
---
bronmus45 / trotsiga
08 Paź 2018 o 21:06
Kompletnie Was nie rozumiem!!!
Zatem nic mi nie pozostało, jak pod tym tutaj adresem zamieszczać jedynie linki do moich bajek. Bo jakoś pchać się z nimi na główną stronę nie chce mi się - pod aptekarski osąd co poniektórych. Zatem zapraszam na baaaaaarrrrrdzo długachną bajkę, znajdującą się pod adresem - podaję pierwszy jej odcinek:
~
link
---
bronmus45 / trotsiga
08 Paź 2018 o 21:26
Rozdział pierwszy cz.2
link
---
bronmus45 / trotsiga
08 Paź 2018 o 21:31
Bajka o Ciesi i Wicusiu (rozdz.II cz.1)
.
link
...
itd ... itp ... etc ... czy jest sens nadal podawać linki?
---
bronmus45 / trotsiga
09 Paź 2018 o 09:14
Zaryzykuję jeszcze z jednym linkiem - aby powiadomić, że w dalszym ciągu znajduje się dziewięć (9) takich części (do zakończenia bajki)
...
Rozdział II cz.2
...
link
---
bronmus45 / trotsiga
10 Paź 2018 o 17:58
Trotsiga ma rację. Też jestem za tym, aby teksty stricte dla dzieci miały swój osobny kącik. Bo też pod pojęciem "bajka" doszukać się można strasznych tekstów, zupełnie nie nadających się dla naszych milusińskich.
Myślę, że przy odrobinie dobrej woli, można coś konstruktywnego wymyślić. Dzieci będą wdzięczne, a jeszcze bardziej ich rodzice.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie!
---
HBPMIAMJ5/1
16 Paź 2018 o 09:46
MichalszkaKCz napisał:
Trotsiga ma rację. Też jestem za tym, aby teksty stricte dla dzieci miały swój osobny kącik. Bo też pod pojęciem "bajka" doszukać się można strasznych tekstów, zupełnie nie nadających się dla naszych milusińskich.
Myślę, że przy odrobinie dobrej woli, można coś konstruktywnego wymyślić. Dzieci będą wdzięczne, a jeszcze bardziej ich rodzice.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Ot, widzisz - lecz co to kogo obchodzi? Większość tutaj dba jedynie o ilość "żółtych gwiazdek" oceniających ich teksty. Lecz i większość doskonale sobie zdaje sprawę, że te gwiazdki to zasady TWA - czyli jak Ty mnie, tak ja Tobie ...
---
bronmus45 / trotsiga
17 Paź 2018 o 10:13
I to mnie bardzo smuci, że tak się nas traktuje. Tutaj cisza, odpowiedzi brak. Także na mój 2 e-mail odpowiedzi brak. Administratorka zamilkła. Choć na pierwszy e-mail zareagowała.
Kontynuacji jednak brak...
---
HBPMIAMJ5/1
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×