strona 1 z 1
AutorPuk, puk, to ja...
29 Lis 2018 o 11:21
Serdecznie pragnę się przywitać na nowym dla mnie miejscu :)
Nie wiem, jak będę tu odebrany z tym, co chciałbym regularnie publikować, ale - myślę sobie - nie zaszkodzi sprawdzić, spróbować... (najwyżej zabiorę "zabawki" i pójdę sobie, prawda?).

Zacząłem bowiem taki cykl, który na profilu Facebookowym uskuteczniam, polegający na moich własnych, małych komentarzach do wybranych wersetów z Biblii. To takie moje zamyślenia...
Jeśli pozwolicie i zaakceptujecie, to miałbym życzenie i tutaj go podawać; zacząłem od tego: link

Tak ogólnie to jestem Zbyszek, już po 50-tce; mieszkam w mieście rodzinnym Bolka i Lolka oraz Reksia...

Na tym zakończę to przywitanie; czas na drugie śniadanie ;)
Pozdrawiam!
---
Ten świat nie jest domem mym - dlatego tęsknię za Domem Ojca w niebie...
29 Lis 2018 o 18:37
Witaj Zbyszku:)
29 Lis 2018 o 19:29
Hope napisał:
Witaj Zbyszku:)

Odwzajemniam powitanie (już w komentarzu pod moim 1-szym wpisie tutejszym się "spotkaliśmy").
Pomyślności
:)
---
Ten świat nie jest domem mym - dlatego tęsknię za Domem Ojca w niebie...
29 Lis 2018 o 19:58
Ja - chrześcijanka od Pradziada z krwi, kości oraz wychowania - witam w niskich naszych progach. Pokój niech będzie z nami :)
30 Lis 2018 o 05:47
emiliapienkowska napisał:
Ja - chrześcijanka od Pradziada z krwi, kości oraz wychowania - witam w niskich naszych progach. Pokój niech będzie z nami :)


Powitać, powitać... :)
Prosimy na pokoje! Niech się czuje jak u siebie...
---
Ten świat nie jest domem mym - dlatego tęsknię za Domem Ojca w niebie...
30 Lis 2018 o 05:51
Przepraszam za mój nieudany wpis pod wpisem Emilii (jakoś źle go odczytałem, jakoby ona też była tu nowa); chętnie bym go usunął, ale nie można... :(
---
Ten świat nie jest domem mym - dlatego tęsknię za Domem Ojca w niebie...
30 Lis 2018 o 09:11
Dzień dobry :) Miłego publiXowania :)
---
"Albo człowiek ma rację, albo się myli, albo jedno i drugie." - Charles Bukowski – Szmira
30 Lis 2018 o 09:37
Witaj, Zbyszku, mam nadzieję, że sobie owocnie podyskutujemy :)
30 Lis 2018 o 12:37
Yakamoz napisał:
Witaj, Zbyszku, mam nadzieję, że sobie owocnie podyskutujemy :)

Bardzo chętnie i z Tobą i z innymi... Witam wszystkich!
Czekam jednak na dopuszczenie do publikacji nowego tekstu; od tego wiele zależy czy tu na dłużej zabawię (gdybym nie mógł pisać tego co mi w duszy gra, to na nic obecność tu ma).
:)
---
Ten świat nie jest domem mym - dlatego tęsknię za Domem Ojca w niebie...
30 Lis 2018 o 13:06
Jestem rad, bo mi drugi tekst na publiXo wpadł :)
---
Ten świat nie jest domem mym - dlatego tęsknię za Domem Ojca w niebie...
30 Lis 2018 o 16:59
Ucieszyłem się zakwalifikowaniem do publikacji mojego drugiego tekstu, ale widzę, że raczej nie będzie mi tu dane pisać... :(
Wrogość do Biblii oraz mylenie mnie z kimś, kim nie jestem skoczyła na mnie jak jakiś konik polny... hehe
---
Ten świat nie jest domem mym - dlatego tęsknię za Domem Ojca w niebie...
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×