strona 1 z 1
AutorKsiążki Jakuba Winiarskiego
29 Mar 2019 o 20:20
Jakub Winiarski, pisarz, poeta, współautor podręcznika o kreatywnym pisaniu "Po bandzie, czyli jak napisać potencjalny bestseller", udostępnia za darmo swoje dwie powieści. Oto jego tekst na Facebooku:


Są! Po piętnastu latach od ukazania się „Loqueli”, w której bawiłem się pisaniem tzw. rygorami (jak członkowie słynnej grupy awangardowej OULIPO), i „Kroniki widzeń złudnych”, o której jury konkursu, w jakim książka ta została wyróżniona (po czym jako jedna z trzech ukazała się drukiem) pisało, że to powieść „finezyjna, brawurowa, stylistycznie wytrzymana (...) i cynicznie śmieszna”- są wreszcie wersje elektroniczne. Eleganckie, z nowym ISBN, wydane przez Graph-Sign. Recenzje czy omówienia, jeśli się komuś zechce - mile widziane. Ale nie jest to żaden wymóg. Pliki dla chcących przeczytać te książki są darmowe. Kto zechce dalej je posłać w świat, bo uzna, że warto, niech śle. Nawet na tego strasznego chomika możecie wrzucać.

Jakub Winiarski


link

Ze strony "Książki Jakuba Winiarskiego" można ściągnąć sobie "Kronikę widzeń złudnych" i "Loquelę" w formatach pdf, mobi i epub.
Zapraszam do czytania.
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×