strona 1 z 1
AutorPowitanko
30 Lis 2019 o 16:11
Witam bardzo serdecznie.
Udało mi się wreszcie aktywować konto:)
Moi drodzy, piszę, szczególnie poezję od 15 roku życia. Większość lądowała w szufladzie lub w kieszeni moich koleżanek :) Nigdy nie udało mi się zajść zbyt daleko w tym temacie. Od najmłodszych lat związany jestem z kulturą, teatrem, sztuką. Pracowałem przez wiele lat w domu kultury jako instruktor teatralny, prowadząc zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Udało mi się również, przez lata, prowadzić jako konferansjer i wodzirej, imprezy wszelkiego typu, zamknięte i otwarte, masowe i kameralne, wszelkie. To doświadczenie cenię sobie najbardziej.
Aktualnie przebywam z rodziną we Francji, tak nam się ułożyło...
Pomagam głównie żonie w jej zmaganiach pisarskich ale sam również piszę, głównie poezję.
Miło mi się przywitać z Państwem i liczę na owocną wymianę myśli, sugestii, wskazówki, a nawet dawanie po łapach. Bo chciałbym się jak najwięcej nauczyć.
Pozdrawiam. Marek.
01 Gru 2019 o 01:11
Nisko się kłaniamy :) Polska kultura we Francji ma głębokie tradycje: król St. Leszczyński, Fryderyk Szopen, "fryzjer królów" Antoin, paryska "Kultura" Giedroycia, żeby wymienić po łebkach pierwsze z brzegu przykłady. Francja potrzebowała i nadal potrzebje Polaków!

Czy Polska potrzebuje vice versa Francuzów?
01 Gru 2019 o 22:15
Miło przywitać na portalu :)
Widzę, że grupa znajomych Marianne rośnie w siłę ;)
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×