strona 1 z 1
AutorKiedy (którego konkretnie dnia) celebrujemy kolejne rocznice założenia naszego Publixo?
03 Gru 2019 o 09:27
Wielu z nas nie było przy tym wydarzeniu; nie znamy tej historii, a przecież to portal CO SIĘ ZOWIE - I JAKICH MAŁO.

Kto to z nas wie, niech powie: jak się narodziło Publixo, kim są szan. Ojcowie tego Dziecięcia, w jakich okolicznościach słowem to się stało - i kiedy konkretnie to było?
03 Gru 2019 o 10:44
Serwis został uruchomiony w roku 2010, pierwszy zamieszczony tekst ma datę 1 września. A powstał po prostu - jak wiele innych serwisów tematycznych - jako przedsięwzięcie hobbystyczne.
---
Uwaga, admin. Kasuje wpisy, zanim zdążycie je wymyślić.
03 Gru 2019 o 14:02
emiliapienkowska napisał:
Wielu z nas nie było przy tym wydarzeniu; nie znamy tej historii, a przecież to portal CO SIĘ ZOWIE - I JAKICH MAŁO.

Kto to z nas wie, niech powie: jak się narodziło Publixo, kim są szan. Ojcowie tego Dziecięcia, w jakich okolicznościach słowem to się stało - i kiedy konkretnie to było?


"Ojcowie dziecięcia"? A nie przypadkiem Rodzice???
---
Hellsichtige [Jasnowidząca]
06 Gru 2019 o 18:46
Spodziewałam się szerszej informacji od wielu szan. Piszących, a tu kicha :(

To bardzo interesujące, jacy ludzie, konkretnie kto z nazwiska i imienia portal nasz zakładał? gdzie to było? jacy znakomici - znani z imienia i nazwiska - poeci, krytycy, prozaicy gościli w Publixowych podwojach, publikowali swoje teksty. Nie wszyscy przecież prezentowali swoją twórczość anonimowo.

No, i najważniejsze: 9 lat to szmat czasu. To wielki dorobek!
14 Gru 2019 o 13:22
Coś mi się wydaje, że zniknęło arcydzieło.
---
Jan Stanisław Jeż
15 Gru 2019 o 18:08
janko napisał:
Coś mi się wydaje, że zniknęło arcydzieło.

... a ja nie czytałem. Znaczy tego arcydzieła. Wiele straciłem bezpowrotnie?
15 Gru 2019 o 20:25
Hardy napisał:
janko napisał:
Coś mi się wydaje, że zniknęło arcydzieło.

... a ja nie czytałem. Znaczy tego arcydzieła. Wiele straciłem bezpowrotnie?


link
---
Hellsichtige [Jasnowidząca]
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×