strona 1 z 1
AutorPowieść fantasy, 'Świat bez świtu', wydawnictwo IX (przedsprzedaż)
23 Lut 2021 o 12:55
Ruszyła przedsprzedaż mojej debiutanckiej powieści fantasy w wydawnictwie IX. Do 2 marca można zamawiać powieść w obniżonej cenie - minusem jest to, że potem trzeba pół miesiąca czekać, zanim książki fizycznie opuszczą drukarnię, plusem, że w przedsprzedaży jest dużo taniej.

link

W Ostatecznej Bitwie bogowie pokonali Naukturów i opuścili świat, aby cieszyć się zwycięstwem na dworach Ojca Wszechrzeczy. Zabrali ze sobą bohaterów i królów, ich rodziny i wierne sługi: całą ludzkość. Prawie całą. W świecie porzuconym przez bogów, zawieszonym między nocą a świtem, pozostali najnędzniejsi z niewolników, dziwki, żebracy i bandyci. Dwadzieścia lat później resztki ludzkości usiłują ubłagać bogów, aby powrócili i zabrali pozostawionych.

Recenzja przedpremierowa: link
---
Piszę zazwyczaj pod pseudonimem Radomir Darmiła. Tutaj wstawiałem wprawki. Konto jest już nieaktywne.

Jestem autorem "Świat bez świtu", Wydawnictwo IX

Moja strona: radomirdarmila.pl
25 Lut 2021 o 05:37
Pisarz, który robi za własnego gońca?

To już aż tak źle z nami??
26 Lut 2021 o 21:31
emiliapienkowska napisał:
Pisarz, który robi za własnego gońca?

To już aż tak źle z nami??


Hmm mówi Pani, że gdy Panią wreszcie wydadzą, nie będzie się Pani tym chwalić? ;)

Poza tym - fantastyka to, mimo wszystko, nisza. To nie jest kryminał ani literatura kobieca. Do tego mamy kryzys, do tego wydaje mnie wprawdzie wydawnictwo porządne (ich jedna powieść już trafiła na top 10 najlepszych powieści fantastycznych roku 2020 tygodnika Polityka), ale jednak małe - środków na marketing nie mają więc zbyt dużo. Nie widzę więc nic dziwnego w tym, że daję link do wydawnictwa. Aczkolwiek oni nic o tej mojej partyzantce nie wiedzą i nie wiem, czy by ją pochwalili.

Poza tym, nie oszukujmy się, patrząc na ruch na tym forum - ile osób w ogóle przeczyta mój wpis i jaki procent z nich jest fanami fantastyki? To wyżej to naprawdę bardziej samochwalstwo na forum, na którym kiedyś, lata temu, coś pisałem, niż forma reklamy. Szczerze mówiąc oczekiwałem raczej mile łechcących duszę "łał, gratuluję" :D Proszę wybaczyć tę odrobinę próżności.
---
Piszę zazwyczaj pod pseudonimem Radomir Darmiła. Tutaj wstawiałem wprawki. Konto jest już nieaktywne.

Jestem autorem "Świat bez świtu", Wydawnictwo IX

Moja strona: radomirdarmila.pl
26 Lut 2021 o 21:33
Nawiasem mówiąc, widziałem, że co najmniej innemu chwalącemu się w podobny sposób autorowi złożyła Pani gratulacje i nie sądziła, że robi za własnego gońca...
---
Piszę zazwyczaj pod pseudonimem Radomir Darmiła. Tutaj wstawiałem wprawki. Konto jest już nieaktywne.

Jestem autorem "Świat bez świtu", Wydawnictwo IX

Moja strona: radomirdarmila.pl
05 Kwi 2021 o 21:31
Dzień dobry. "Łał gratuluję" pierwszego "dziecka"! ;) Wydanie własnej książki cieszy i nie ma w tym nic dziwnego, ani złego. Powodzenia w sprzedaży. Pozdrawiam :)
07 Maj 2021 o 08:41
Szopen, gratulacje.Miło przeczytać.
(Czy to by znaczyło, że kiedyś ten portal był inny?)
---
Eu sou uma borboleta czyli motyl w kuchni
https://www.youtube.com/watch?v=28iW_O5qWfU
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×