strona 1 z 1
AutorFlorksiążki :)
03 Sie 2021 o 21:50
Można mnie lubić lub nie (z naciskiem na NIE ;) ale fakt faktem, że piszę od lat, podchodzę do tego szalenie poważnie i wydaję od lat, własnym sumptem, w Ridero.
Tekstów ostatnich powieści nie zamieszczam w internecie, nawet we fragmentach. Są dostępne tylko u mnie.
Jeśli ktoś, jakiś szaleniec reflektowałby na tajną, nieznaną prawie nikomu (wydaję w szalonym nakładzie naprawdę kilku egzemplarzy) mocną, tyleż dziwaczną, co uroczą, psychopatyczną i outsiderską powieść - z dedykacją, rysunkiem odręcznym ałtożyny - zapraszam do kontaktu.
Zero honorarium, cena - jedynie za wysłanie, za sam druk - i poleci, biały kruk :) że tak przyrymuję.
Bierzcie, wspomóżcie degenerpisarza, co żyje za bajońskie 620 zeta na miesiąc (serio!!) :D i do tego wydaje własne dzieua :D
Gdybym miał większy przychód - rozsyłałbym swoje knigi za darmo, poważnie. Nie chcę grosza dla siebie jakiegoś tantyjemasa, czy co. Ze 2 dychy - egzemplarz powieści, z 6 zł - koperta plus wysłanie.
06 Sie 2021 o 20:48
Het! za górami, za lasami w znanym wszystkim kurorcie w Tatrach były sobie dwa stoiska, na których sprzedawano dokładnie to samo:

kadzidło, wędzidło, pudło, sznurowadło, straszydło, mamidło, zgrzebło, szydło, mydło i - powidło.

W jednym z nich ceny były wręcz darmowe, w drugim - więcej niż wyśrubowane.

Pytanie brzmi:

które z tych stoisk już po kilku tygodniach całkiem padło?
08 Sie 2021 o 10:18
Nie było am książek:)
---
Eu sou uma borboleta czyli motyl w kuchni
https://www.youtube.com/watch?v=28iW_O5qWfU
08 Sie 2021 o 11:13
Splajtował ten kiosk, w którym sprzedawano darmoszkę.

NIE CENIMY GRATISÓW. Tak naprawdę cenimy wyłącznie to, co ma znaczącą cenę i co nas sporo kosztowało
08 Sie 2021 o 13:33
Nie mogę się z tym nie zgodzić. Pewna pani dostała za darmo pół szafy porządnych ładnych ubiorów. Specjalnie nie używam słowa: ciuchów, bo to były bardzo drogie rzeczy.Jak spytałam, po co jej tyle tego, odpowiedziała, że pochodzi trochę i wyrzuci.
Z książkami może inaczej bywa. Ja sama oddawałam książki za darmo w ramach akcji upowszechniającej czytelnictwo. Jednak widzę, że niektórzy wolą sprzedać te, które dostali za darmo.
Żeby autor nie był zdziwiony, ze oddane przez niego lektury są przedmiotem handlu.
---
Eu sou uma borboleta czyli motyl w kuchni
https://www.youtube.com/watch?v=28iW_O5qWfU
24 Lis 2021 o 00:27
Pani Emilio - i po co ta napastliwość?
Nie ceni Pani gratisów? No to nie zamierzam Szanownej Pani niczego dawać. Przeżyję.

Tu florkoksiążka do kupienia. Za pieniądze.


link
24 Lis 2021 o 00:28
Dodałem link do sklepiku wydawnictwa.
24 Lis 2021 o 09:49
Florek, jeśli masz jeszcze jakieś egzemplarze, to chętnie nabędę. Wieczorem w tej kwestii skontaktuję się z Tobą :) pozdro
---
"Albo człowiek ma rację, albo się myli, albo jedno i drugie." - Charles Bukowski – Szmira
24 Lis 2021 o 11:19
z góry dziękuję!
03 Gru 2021 o 19:07
Dzisiaj 2 książki dotarły.
Bardzo dziękuję, Florek :)
---
"Albo człowiek ma rację, albo się myli, albo jedno i drugie." - Charles Bukowski – Szmira
03 Gru 2021 o 23:39
Ależ nie ma za co. Niech się miło czytają :)
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×