strona 1 z 1
Autor'Pożar na pustkowiu: droga do Kilumary' w Genius Creations
03 Kwi 2022 o 17:27
Od dawien dawna na forum nie zaglądam, ale mam nadzieję, że wybaczycie mi autopromocję - bowiem wciąż nie mogę przestać się cieszyć i aż mnie roznosi, by się nią pochwalić. Moja druga powieść właśnie ujrzała światło dzienne. Na razie tylko w postaci ebooka, wkrótce będzie audiobook. Wersja papierowa powinna pojawić się jeszcze w tym kwartale.

Wydawca to Genius Creations. Dostępne na legimi:

link
---
Piszę zazwyczaj pod pseudonimem Radomir Darmiła. Tutaj wstawiałem wprawki. Konto jest już nieaktywne.

Jestem autorem "Świat bez świtu", Wydawnictwo IX

Moja strona: radomirdarmila.pl
05 Kwi 2022 o 14:28
Wow! Nasze gratulacje i wyrazy podziwu.

A coś więcej na temat obu pięknych tych książek?
09 Kwi 2022 o 19:09
emiliapienkowska napisał:
Wow! Nasze gratulacje i wyrazy podziwu.

A coś więcej na temat obu pięknych tych książek?


Bardzo dziękuję za gratulacje!

PIerwszą już się tutaj chwaliłem prawie dokładnie rok temu - proste fantasy w wydawnictwie IX. Początkowo miało to być YA, ale w trakcie pisania okazało się, że wyszło mi coś poważniejszego.

Druga to fantasy mniej konwencjonalne, bardziej takie coś międzygatunkowe. Rzecz dzieje się w świecie, gdzie ludzkość zamieszkuje szczyty wystające ponad ocean trującej mgły i stąd wielka roli statków powietrznych. Z przyczyn technicznych podzielone będzie na dwie części - druga nie wiem, kiedy się ukaże.

Zarówno IX, jak i Genius Creations to nie są bardzo duże wydawnictwa, ale wydają uznanych autorów - niektórzy z nich zdobywali albo nagrody, albo nominacje do nagród (np Romuald Pawlak, Wojciech Gunia czy Paweł Majka). GC wydaje też tzw literaturę kobiecą, tylko że pod szyldem Inanna, IX specjalizują się bardziej w horrorach i weird fiction, ale jak widać od czasu do czasu robią wyjątki dla innych podgatunków fantastyki.

Ja przepraszam, że się tak chwalę, chociaż bardzo dawno już tutaj się nie udzielam, a większość swoich utworów pokasowałem - ale wciąż nie mogę wyjść z tzw. zacieszu, że ktoś mnie wydaje i czyta. Przy trzeciej pozycji pewnie mi minie.
---
Piszę zazwyczaj pod pseudonimem Radomir Darmiła. Tutaj wstawiałem wprawki. Konto jest już nieaktywne.

Jestem autorem "Świat bez świtu", Wydawnictwo IX

Moja strona: radomirdarmila.pl
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×