Autor'moja muzyka'
23 Cze 2018 o 18:38
Gruszko, piękna muzyka, merci.
Nie znałam ich utworów.

Zagadki-Marek Grechuta
link
23 Cze 2018 o 18:45
Arsene, dzięki. Dokładnie, aby być...cały czas młodym, oto jest życzenie...i czasami odnowić duszę:)

Perfect - Odnawiam dusze
link
23 Cze 2018 o 21:11
link
23 Cze 2018 o 21:13
Stare, ale jare :)))

Santana - Samba Pa Ti

link

i jeszcze raz Santana - Oye Como Va

link

.
23 Cze 2018 o 21:47
No to stare, ale jare:)))

Terry Jacks - Seasons In The Sun
link
24 Cze 2018 o 13:10
Dzięki pogodnym duszom za...:)

Breakout - po ten księżyc złoty
link

Edmund Fetting - A jednak mi żal
link
24 Cze 2018 o 19:09
"Ale żaden artysta – teraz już wiem – nie zadowoli się samą sztuczką. Potrzebny mu jest jeszcze aplauz."
Agatha Christie

"Nienawiść wygasa dość szybko. Można starać się ja sztucznie podtrzymywać, ale to się nie udaje. Nienawiść nie jest tak silna jak miłość."
Agatha Christie

"Każdy morderca jest zapewne czyimś starym przyjacielem."
Agatha Christie

"-Nikt nie zna całej prawdy o drugim człowieku.[...] -Tak -powiedziała z namysłem. -Myślę, że to prawda. -Nawet ci najbliżsi i najbardziej ukochani."
Agatha Christie

"Przez brak gwoździa koń stracił podkowę,
Przez brak podkowy przepadł koń,
Przez brak konia przegrano bitwę,
Przez bitwę przegrano królestwo.
A wszystko przez brak gwoździa w podkowie"
Agatha Christie

"Na pogrzebie Nikolety było kilka osób. Ich piękne oburzenie zdradziło premedytacje i inne walory szczególnych zachowań. Pojawili się tam bez powiadomienia. Znali dzień, godzinę i miejsce. Skąd?
Nie pytaj. Przecież wszyscy byli jej mordercami."
A.
24 Cze 2018 o 23:31
Na pocieszenie smutnym, zawiedzionym dzisiejszym meczem...
Wspomnienie dobrych lat:)

Enliczek pentliczek Mundial 82
link
25 Cze 2018 o 16:09
TANGO - Natali and Ramon (BATUMI)

link
26 Cze 2018 o 07:43
Powiedziałam TUTAJ grubo wcześniej (vide str. 1.), że polecam szan. Melomanom "Symfonię Leningradzką" Dymitra Szostakowicza, mając na myśli nie wpisaną "9-tkę" - a... "siódemkę" :(

Za ten mętlik rozkojarzeniowy w mojej przewiewnej głowie bardzo PRZEPRASZAM.

A skoro już jestem przy mikrofonie, warto obejrzeć "Obrazki z wystawy" Modesta Musorgskiego (napisane tuż po śmierci Wiktora Hartmanna, przyjaciela kompozytora)
26 Cze 2018 o 10:55
Witam Emilio,
fajnie, że jest Pani przy mikrofonie:))
Nie ma za co przepraszać, poszperałam trochę i znalazłam, merci.
Zapraszam i miłego dnia.
26 Cze 2018 o 12:23
Kulig - Potop
link
26 Cze 2018 o 15:41
a ja dzisiaj coś lekuchnego na popołudnie :)

link
---
"Albo człowiek ma rację, albo się myli, albo jedno i drugie." - Charles Bukowski – Szmira
26 Cze 2018 o 15:52
Alu Bambu Pikczu - już nie działają na scenie.
Ale słucham i słucham... :)

link
---
"Albo człowiek ma rację, albo się myli, albo jedno i drugie." - Charles Bukowski – Szmira
26 Cze 2018 o 17:52
Fajne, szczególnie pierwsza.
Dzięki za wizytę.



Sergey Grischuk "FOREVER LOVE"
link
---
"Albo człowiek ma rację, albo się myli, albo jedno i drugie." - Charles Bukowski – Szmira
27 Cze 2018 o 12:04
"Prawdziwą sprawiedliwością jest przeżyć to co się uczyniło innym."

"Świat jest pełen niesprawiedliwości. Bankier może napisać zły poemat i nic. A niech tylko poeta spróbuje wypisać zły czek. "

"Karina prowokowała, nienawidziła, zazdrościła. Jej chora wyobraźnia nie zaznała spokoju od kilku miesięcy. Kiedy w odwecie poczuła podłość własnego ego, rozpoczęła akt rozczulania się nad swoim losem. Czyniła to wszystko z premedytacją, bez odrobiny złego sumienia. Była złośliwa i przekonana o swojej racji. Miała zwolenników, którzy zamykali oczy na jej działalność ze wzgledu na profity.
Oni też strali się uciszyć każdego, kto krytykował jej nienawistne zachowanie."

G.
---
"Albo człowiek ma rację, albo się myli, albo jedno i drugie." - Charles Bukowski – Szmira
27 Cze 2018 o 14:12
Chris Rea "And You My Love",
link
---
"Albo człowiek ma rację, albo się myli, albo jedno i drugie." - Charles Bukowski – Szmira
28 Cze 2018 o 08:55
Witam Państwa,
pragnę powiadomić, że pod nickiem "Aurora", publikuję tylko na Portalu Publixo. Generalnie publikuję aktualnie tylko na Portalu Publixo.
Pojawienie się nicku "Aurora", na innym portalu nie jest moją tożsamością.
Jeśli fakt ten ma szczególne znaczenie, to życzę klonom przyjemności, ale i ostrożności.
Ponieważ żaden gest w świecie wirtualnym nie pozostaje anonimowy.
Dziękuję za uwagę.

link
---
"Albo człowiek ma rację, albo się myli, albo jedno i drugie." - Charles Bukowski – Szmira
28 Cze 2018 o 09:14
Matko Naturo!

Co tu się znowu dzieje?!

Auroro, przecież to tylko nicki. Mnie akurat nie interesują mnie inne portale, ale to chyba oczywiste, że nicki mogą się powtarzać, jak również i to, że ktoś publikuje także w innych miejscach. Nie ma w tym nic złego i dziwnego.
Natomiast za chamskie i niedopuszczalne uważam przenoszenie konfliktów z innych portali na PubliXo i odwrotnie.

Nie rozumiem, dlaczego i komu się tłumaczysz?

PS naganne, ale i żałosne jest tworzenie pacyn na jednym portalu. Tego nie rozumiem, po co to komu, w jakim celu?

.
28 Cze 2018 o 09:30
Piorko,
podpisuję się pod Twoimi słowami.
Niestety, są różne charaktery i zamiary.
Dzięki.
© 2010-2016 by Creative Media
×