strona 18 z 18
« < ... 131415161718
Autor'moja muzyka'
02 Gru 2018 o 18:08
link
---
bronmus45 / trotsiga
07 Gru 2018 o 11:03
Witaj trotsiga,
serdecznie dziękuję za miłe gesty.
Myślę, że jeszcze kiedyś będziemy mieli przyjemność wymienić wiele intereujących teorii na portalu społecznościowym. Jak wiesz, lubię dyskusje na różne tematy i komentuję niezwykle chętnie.
Wiosną nawiązałam kontakty do szerszych grup literatów emigracyjnych. Jesteśmy multi kulti i nikt nikomu nie wypomina pochodzenia, ani nie krytykuje z rasistowskimi akcentami dokonanego kroku emigracji. Nie wspomnę już o niszczeniu zazdrością i nienawiścią, pod publikę... początkującej twórczości innych. To wynika zpewne z kultury osobistej i pewnego poziomu inteligencji, jakim dysponują ludzie.
Aktualnie jestesmy w elementarnej fazie tworzenia portalu literatów emigracyjnych. Ja się do literatów nie zaliczam, ale jestem współtwórczynią owego portalu. Jeśli portal będzie gotowy do startu na arenie miedzynarodowej, co jest naszym celem, miło mi będzie Ciebie zaprosić. Będą tłumaczenia poezji na różne języki. Polscy literaci emigracyjni też są wśród nas, dysponują doskonałą polszczyzną i ciekawymi historiami z przeszłości. Wśród nich, a raczej przy ich pomocy powstaje moje opowiadanie Julietty, o którym już kiedyś w komentarzach wspominałam.
Dzięki Ci jeszcze raz za fajne gesty. Pozdrawiam i żegnam na tym portalu. Aurora.
---
bronmus45 / trotsiga
08 Gru 2018 o 07:24
Z pozdrowieniami ...
link
---
bronmus45 / trotsiga
strona 18 z 18
« < ... 131415161718
© 2010-2016 by Creative Media
×