strona 17 z 18
« < ... 12131415161718 > »
Autor'moja muzyka'
11 Wrz 2018 o 00:42
Leo,

dzięki. Twoja muza jak zawsze oryginalna, często mi nieznana, ale chętnie słucham.

Ja zafascynowałam się kiedyś The Cure.
To mi nie minie, jestem wręcz pewna.
Zbyt piękne wspomnienia związane z tą muzą
Pozdrawiam Ciebie.

A.W.
11 Wrz 2018 o 00:57
A kto powiedział, że nie lubię The Cure? Tak samo jestem fanem Eltona Johna, bo to nieśmiertelne kompozycje. I jakie teksty!
Chciałem po prostu przedstawić Ci coś mniej zgranego. Musisz przyznać, że 5 Orestos działa.
Już naprawdę dobranoc. leo,
11 Wrz 2018 o 01:04
Orestos
11 Wrz 2018 o 01:06
Właśnie, teksty są fajne.
Bardzo się cieszę, że zaglądasz, bo prezentujesz oryginalną muzę.
Oczywiście, że działa.

A The Cure...to ja lubię najbardziej:)
Dobranoc, leo.
15 Wrz 2018 o 15:46
adk napisał:
I nie rozumie słowa "precz"...


Poprawna forma "nie rozumiem", adk.
---
"Albo człowiek ma rację, albo się myli, albo jedno i drugie." - Charles Bukowski – Szmira
[...] 
16 Wrz 2018 o 02:02
Aaa, zapomniałabym o linkach:

link

link

link
---
"Albo człowiek ma rację, albo się myli, albo jedno i drugie." - Charles Bukowski – Szmira
16 Wrz 2018 o 21:16
Hania Banaszak i Pogoda Ducha,
dzisiaj specjalnie dla Aurory

link


:) :) :)
17 Wrz 2018 o 00:06
Piórko:))
To bardzo miły gest, dziękuję:)

Mam co fajnego...

link

i jeszcze...

link

i jeszcze...

link

Dobranoc
18 Wrz 2018 o 14:48
link


link

Miłego dnia:)
18 Lis 2018 o 00:11
próba mikrofonu..

link

Oo, zreperowało się.. i nie tak od razu?
---
„A ci, którzy tańczyli zostali uznani za szaleńców przez tych, którzy nie słyszeli muzyki.”
Friedrich Nietzsche
19 Lis 2018 o 13:23
Witaj Tango, dzięki za wizytę. To miły gest, chociaż mnie na Publixo już nie ma. Pożegałam się z portalem dwa miesiące temu. Nie publikuję i nie komentuję. Wiersze skasowałam a pożegnałm się pod pulikacją jednego z użytkowników,która została usunięta z nieznanych mi powodów. Temat dotyczył emigrantów.
PS. Ja od czerwca już nie publikuję wierszy. Jak niedawno pisałam pod wieloma publikacjami moje wiersze i niektóre komentarze były wykorzystywane przez pewną nieżyczliwą mi osobę w celach złośliwych i zazdrosnych, co oczywiście uaktywnilo moje altruistyczne podejście do tej osoby i w obawie o jej psychikę postanowiłam więcej nie publikować:)
Pisuję do szuflady.
Pozdrawam...Tango i życzę Ci wszystkiego dobrego.
Aurora.
---
„A ci, którzy tańczyli zostali uznani za szaleńców przez tych, którzy nie słyszeli muzyki.”
Friedrich Nietzsche
19 Lis 2018 o 23:07
link
---
„A ci, którzy tańczyli zostali uznani za szaleńców przez tych, którzy nie słyszeli muzyki.”
Friedrich Nietzsche
20 Lis 2018 o 14:06
Merci:)
---
„A ci, którzy tańczyli zostali uznani za szaleńców przez tych, którzy nie słyszeli muzyki.”
Friedrich Nietzsche
25 Lis 2018 o 08:02
Zafascynował mnie tekst piosenki i samo wykonanie - tym razem naturalne - przez Michała Wiśniewskiego. Chociaż za nim nigdy "nie przepadałem". Zapraszam do odsłuchania.

link
---
bronmus45 / trotsiga
28 Lis 2018 o 14:04
Witaj trotsiga,
dziękuję za fajną muzykę.
Jak wyżej pisałam mnie już aktywnie nie ma na Publixo, sporadycznie zaglądam.
Miły gest z Twojej strony.
Pozdrawiam z pięknej emigracji...
Aurora.
---
bronmus45 / trotsiga
28 Lis 2018 o 18:29
Aurora napisał:
Witaj trotsiga,
dziękuję za fajną muzykę.
Jak wyżej pisałam mnie już aktywnie nie ma na Publixo, sporadycznie zaglądam.
Miły gest z Twojej strony.
Pozdrawiam z pięknej emigracji...
Aurora.

- a ja kolejny raz powtarzam - wielka szkoda, że akurat Ty zrezygnowałaś z tutejszego forum. Lecz w pełni rozumiem Twoje "zniesmaczenie" zachowaniem kilku użytkowników w stosunku do Ciebie, i aż mi wstyd za nich ... Pozdrawiam.
---
bronmus45 / trotsiga
29 Lis 2018 o 14:13
Witaj trotsiga,
dziękuję. Szacunek dla odwagi słowa. Takie gesty nie są często spotykane. Doceniam.
Wiesz, odnośnie mojej decyzji, dosyć sporo na ten temat napisałam pod publikacją Arsene ,,SKĄD SIĘ BIERZE NIENAWIŚĆ DO PiS,,
Tam dosyć szczegółowo określiłam sprawę, podając przyczynę pożegnania z portalem. Odnośnie krytyki emigrantów: była bezpodstawna, nieprofesjonalna, ironiczna, nie poparta argumentami. Jak zauważyłam, indywidualiści nie są akceptowani przez trwające w strukturach od lat grupy, przekonane o swoich racjach. Podczas wymiany zdań na temat emigrantów, próbowano mi ironią i obrażliwymi akapitami podsunąć teorie, których nigdy nie wypowiedziałam, ani nie byłam zwolenniczką, czyli ironiczny fałsz. Jak zauważyłam często ironią traktuje się ludzi, którzy myślą inaczej. Taktyka pewnego systemu...komunizmu?
Moja decyzja jest trafna. Poznałam tu kilka osób, które szanuje i wspominam z respektem, ale ustępuję miejsca tym innym, niechaj walczą o swoje racje. Niechaj będą dumni ze swoich ironicznych postaw, bo zapewne innych wartości nie mają do zaoferowania. Z kompleksów nigdy nie będzie ratio*.
A ja, chętnie mam do czynienia z ludżmi serdecznymi, których nie razi prawda, lecz inspiruje do innego postrzegania pewnych aspektów, z perspektywy innego człowieka bez ironii i fałszu.
Pozdrawiam Ciebie, dziękuję za atencję i...odwagę słowa.
---
bronmus45 / trotsiga
29 Lis 2018 o 14:36
Dodam jeszcze, że pobyt mój na Publixo był niezwykle miły i z wielka przyjemnością poleciłam ten portal na emigracji, nie tylko niemieckiej.
Moich wierszy już tu nie ma z przycyn wyżej wyjaśnionych. Ustepuję miejsca tym walczącym o pozycję przyznając, że to nie moje niveau...
Życzę wszystkiego dobrego i dziękuję życzliwym za miłe gesty.
Aurora.
---
bronmus45 / trotsiga
29 Lis 2018 o 19:21
- ślicznie się odniosłaś do tematu, lecz to nie pokrywa Twojej tutaj nieobecności ...
Pozdrawiam - 3msie - SIEMA - heheheheheeeeeeeeejjjjjjjj!!!
---
bronmus45 / trotsiga
strona 17 z 18
« < ... 12131415161718 > »
© 2010-2016 by Creative Media
×