Autorzabawa limerykowa
10 Sie 2018 o 13:08
Myślę również, że LOTTA ma podgląd na to, kto na kogo głosował, więc zdyskwalifikuje automatycznie autora, który odda głos na samego siebie.
---
bronmus45 / trotsiga
[...] 
10 Sie 2018 o 13:22
Przecież to miało wybrzmieć jako przestroga, a nie chwalenie się swoją "oczywistą mądrością" ... ech, szkoda słów
---
bronmus45 / trotsiga
[...] 
10 Sie 2018 o 13:55
Z twojej wypowiedzi jasno można wywnioskować, że czujesz się pierwszym podejrzanym o tak niecne praktyki, więc ... uderz w stół, a nożyce się odezwą
---
bronmus45 / trotsiga
10 Sie 2018 o 14:04
No i zapanowała pełna zgoda. To aż zastanawiające.
---
Jan Stanisław Jeż
11 Sie 2018 o 05:57
Bardzo dziękuje za doprecyzowanie zasad odgadywania autorów oraz głosowania na najlepsze limeryki. Pominięty natomiast podnoszony w dyskusji watek dotyczący możliwości głosowania na własne teksty. Yo moim zdaniem też powinno być precyzyjnie określone.
---
Jan Stanisław Jeż
16 Sie 2018 o 17:09
No to czekam na Wasze limeryki :):):)
---
Czarownica ;)
[...] 
16 Sie 2018 o 18:01
lotta napisał:
piorko napisał:
Dobrze że do czwartku (włącznie?)


Włącznie. Planuję nadesłane utwory ujawnić w piątek 17.08, więc jak ktoś wyśle wcześnie rano, to też się pewnie załapie. Ale jak już się pokażą na stronie, to po ptokach, nie reaguję na żadne "bardzo proszę, jeszcze mój".

trotsiga napisał:
czy to ma być limeryk, odpowiadający wszelkim zasadom tego gatunku - czy też "reportaż wierszowany"


Tylko limeryk. Osoby, które przyślą nieprawidłowo skomponowany utwór, zostaną wyśledzone po adresie IP i rozstrzelane.




:) :) :)
[...] 
17 Sie 2018 o 14:54
W pierwszym poście LOTTA ogłosiła zasady zgadywania i głosowania. Oto one (wyjątek, który mnie interesuje):

1. "Przesyłacie NA PRIV nr limeryku i wasz typ co do autora oraz nr dwóch limeryków, które uważacie za najlepsze, ewentualnie z krótkim uzasadnieniem wyboru. Macie na to czas do poniedziałku 20.08 włącznie".
...
Moje pytanie:

Czy według tego zapisu - chcąc brać udział w dalszej części zabawy - muszę po kolei wytypować wszystkich autorów kolejnych - 26 limeryków?
Czy przy podaniu dwóch limeryków - które uważam za najlepsze z przedstawionej listy - muszę również podać nazwiska autorów?. A jeśli się pomylę?
---
bronmus45 / trotsiga
17 Sie 2018 o 15:46
trotsiga napisał:
Czy według tego zapisu - chcąc brać udział w dalszej części zabawy - muszę po kolei wytypować wszystkich autorów kolejnych - 26 limeryków?
Czy przy podaniu dwóch limeryków - które uważam za najlepsze z przedstawionej listy - muszę również podać nazwiska autorów?.


Nic nie jest obowiązkowe. Jak nie masz pomysłu na przypisanie limeryku do autora, możesz nie podawać w ogóle. Dotyczy to także tych wybranych jako najlepsze.
---
Uwaga, admin. Kasuje wpisy, zanim zdążycie je wymyślić.
17 Sie 2018 o 16:03
Czy w głosowaniu mogą brać udział wszyscy? To znaczy także ci, którzy nie wysłali limeryków na konkurs?
17 Sie 2018 o 16:36
piorko napisał:
Czy w głosowaniu mogą brać udział wszyscy? To znaczy także ci, którzy nie wysłali limeryków na konkurs?


Tak, oczywiście.
---
Uwaga, admin. Kasuje wpisy, zanim zdążycie je wymyślić.
17 Sie 2018 o 17:03
lotta napisał:
piorko napisał:
Czy w głosowaniu mogą brać udział wszyscy? To znaczy także ci, którzy nie wysłali limeryków na konkurs?


Tak, oczywiście.

~~~
No i to mi się nie podoba ... Byłeś nieobecnym w czasie gry - to i kibicować nie masz komu. Mogą się bowiem za chwileczkę rozpocząć przesyłki na PW z prośbą o ...
I nie mam zamiaru udawać, że myślę inaczej, to znaczy że wierzę w "prawość i sprawiedliwość" pomiędzy nami.
---
bronmus45 / trotsiga
17 Sie 2018 o 19:09
lotta napisał:
piorko napisał:
Czy w głosowaniu mogą brać udział wszyscy? To znaczy także ci, którzy nie wysłali limeryków na konkurs?


Tak, oczywiście.



Dziękuję :)

PS Prawda, nie jest łatwo :) Zrobiłam już pierwszą przymiarkę i wytypowałam... pięć lim. jednego autora :D, co przecież jest niemożliwe :)

.
17 Sie 2018 o 20:04
Mnie też się wydawało, ze jeden autor ma 4, a może nawet 5 limeryków. Zgodnie z założeniami zabawy przyporządkowałem temu autorowi trzy i już to zgłosiłem.
Jeśli innych rozpoznam, a wydaje mi się, że po rubasznym języku jednego już rozpoznałem, to będę zgłaszał.
---
Jan Stanisław Jeż
17 Sie 2018 o 20:15
Ja zaś zgłosiłem wszystkie odpowiedzi - wraz z wytypowaniem moich najwyższych ocen dla dwóch tekstów.
Zadziałałem według "prawa pokerowego" - pierwsza myśl najlepsza ...
---
bronmus45 / trotsiga
17 Sie 2018 o 20:37
Przeniosłam listę limeryków do pierwszego posta - faktycznie, jak jest w środku wątku, trudno ją odnaleźć.
---
Uwaga, admin. Kasuje wpisy, zanim zdążycie je wymyślić.
© 2010-2016 by Creative Media
×