Forum » O Publixo.com » Ściana chwały
wątek zamknięty
nie można dodawać wiadomości
strona 1 z 2
12 > »
AutorŚciana chwały
08 Wrz 2018 o 07:32
Może ktoś sądzi, że jest dumny z umieszczenia go na ścianie wstydu?
Ja jestem.
Tam akurat nie ma największych portalowych oszołomów i jadowitych kobr z całuśnymi i wazeliniarskimi wpisami.
Donosicieli i patafianów ortograficznych.
Banowcy wszystkich opcji - łączcie się!
08 Wrz 2018 o 08:15
Witaj, jesteśmy oboje na prowadzeniu :)

Napiszę później dłuższy komentarz, ale przewiduję, że po nim dostanę znowu medal, tym razem czterodniowy, a chcę dzisiaj skomentować kilka tekstów, więc na razie tylko tyle :)
[...] 
08 Wrz 2018 o 10:12
Piórkowa, to zapewne nie koniec naszej chwały.
Chyba że się głąb postara o trwałe wykasowanie :)))
Myślisz, że ma aż takie wpływy? :)))
08 Wrz 2018 o 11:33
Puszczyk, gdybym się dowiedziała, że aż takie, to natychmiast sama bym odeszła :)

Ponad pięć lat tu jestem i trochę poznałam "władzę", żeby nie było - z dobrej, sprawiedliwej strony. Dopiero od marca tego roku jest jakoś inaczej, powiedziałabym... śmiesznie ;-)
W tym czasie (ponad 5 lat) z moich rzekomo obrzydliwych tekstów skasowano mi dwa, drugi kilka dni temu, a jeśli się mylę, to proszę o sprostowanie. Nigdy nie byłam banowana, dopiero w ostatnim czasie (ok miesiąca) dostałam trzy razy ban, w tym dwa wiszą na "ścianie" :)


.
08 Wrz 2018 o 14:05
aaa... zapomniałam!
Pogłoski o mojej śmierci są baaaaardzo przesadzone. Mam się dobrze, a zamierzam jeszcze lepiej :)

Ale faktycznie, w testamencie napisałam, że chcę być po śmierci spopielona, więc coś z tą papierową trumną jest na rzeczy, tylko... "nie życz nikomu, co tobie niemiłe", a już na pewno, nie uśmiercaj kogoś za jego życia, bo Pan Bóg nie lubi fanatyków i kto wie komu pierwszemu przyjdzie rozliczać się z uczynków na tym ziemskim padole :)

.
[...] 
08 Wrz 2018 o 14:18
LOTTO, użytkownik (patrz poprzedni komentarz) pyta, czy (wcześniej) byłam banowana. Bardzo proszę, odpowiedz użytkownikowi, bo ja z nim nie rozmawiam.
[...] 
08 Wrz 2018 o 14:43
Chyba pęknę ze śmiechu! Kto to pisze o poziomie, rozsądku i cynizmie. Niebywale.
Piórko, ja też przez wiele lat nie byłem banowany i moje teksty nie były usuwane do kosza. Zaczęło się to w ubiegłym roku wraz z przyjściem wiadomo kogo. Taka jest prawda, taka jest obiektywna rzeczywistość.
Przeczytałem też w wywodach owego użytkownika, że wiele osób z publixo odeszło przeze mnie. Prosiłem o ich wskazanie i się nie doczekałem.
Jeżeli mnie moja pamięć nie myli, a zazwyczaj nie, to wcześniej Piórko nie była na publixo banowana. I również taka jest prawda i taka obiektywna rzeczywistość!
---
Jan Stanisław Jeż
[...] 
08 Wrz 2018 o 16:02
Aa, bo jakiś śmieć wpada czasami w wątek.
Bywa przy sprzątaniu, że się roztocze unoszą.
Jak Twoje wyniki na ścianie chwały, Janko :)
[...] 
[...] 
[...] 
08 Wrz 2018 o 16:38
janko napisał:
Chyba pęknę ze śmiechu! Kto to pisze o poziomie, rozsądku i cynizmie. Niebywale.
Piórko, ja też przez wiele lat nie byłem banowany i moje teksty nie były usuwane do kosza. Zaczęło się to w ubiegłym roku wraz z przyjściem wiadomo kogo. Taka jest prawda, taka jest obiektywna rzeczywistość.
Przeczytałem też w wywodach owego użytkownika, że wiele osób z publixo odeszło przeze mnie. Prosiłem o ich wskazanie i się nie doczekałem.
Jeżeli mnie moja pamięć nie myli, a zazwyczaj nie, to wcześniej Piórko nie była na publixo banowana. I również taka jest prawda i taka obiektywna rzeczywistość!




Nie doczekasz się, Janko, bo takich osób, które rzekomo miałyby odejść przez Ciebie, nie było. Już nie mówiąc, że miałoby ich być wiele...

.
08 Wrz 2018 o 16:55
a tak a propos (możliwe że mieszkańcy prowincji mogą się nie orientować) kremacji i "papierowych trumien", a konkretnie tekturowych. Przypominam, że tektura to najgrubszy materiał papierniczy.

Ta na zdjęciu nie wygląda zachęcająco. Widziałam dużo ładniejsze, bardzo dobrze imitujące te z drewna... ale przecież i tak wszystko do spopielenia:

link


.
[...] 
[...] 
[...] 
strona 1 z 2
12 > »
© 2010-2016 by Creative Media
×