Forum » O Publixo.com » Ściana chwały
wątek zamknięty
nie można dodawać wiadomości
strona 2 z 2
« < 12
AutorŚciana chwały
08 Wrz 2018 o 17:15
refluks napisał:
Ponad dwie stówy za opakowanie tekturowe?
Bardzo droga.
Z biedry se można przynieść darmowe kartony ze towarów i sporządzić całkiem fajne łóżko na wieczność.



Widziałam za sześćset i w taką mogą mnie opakować ;-)
Ta na zdjęciu jest wyjątkowo brzydka, całkiem jak kartony z biedry.

----------------------------------

To niżej już nie do Ciebie, refluks, od tak sobie wklejam

link


.
08 Wrz 2018 o 17:19
Stół i nożyce to epokowe wynalazki. Wystarczy uderzyć w stół, a całą prawdę już znamy.
Co zaś tyczy pojedynku, to doskonale znam "Polski kodeks honorowy" Władysława Boziewicza. W artykule I czytamy: "Pojęciem osoby zdolnej do żądania i dawania satysfakcji honorowej albo krótko: osobami honorowymi lub z angielska: gentlemanami nazywamy (z wykluczeniem osób duchownych) te osoby płci męskiej, które z powodu wykształcenia, inteligencji osobistej, stanowiska społecznego lub urodzenia wznoszą się ponad zwyczajny poziom uczciwego człowieka". Zgodnie z dalszymi regułami tegoż kodeksu do pojedynku nie staje się z osobami, które nie posiadają zdolności honorowej. Proszę więc więcej nie zgłaszać mi takich propozycji.
Ponadto bardzo proszę, wprost błagam. Wielokrotnie już o tym pouczałem. Nie pisz więcej o sobie i twojej osobie. Nie ma bowiem ciebie i twojej osoby. Jesteś tylko ty i to taki, jak wszyscy widzą i czytają, a może i widzą.
---
Jan Stanisław Jeż
[...] 
[...] 
[...] 
[...] 
08 Wrz 2018 o 18:06
Moi drodzy Ścianowicze :)

jeszcze jedna ważna kwestia,

Otóż, możecie bez obaw używać do użytkownika takich już nieobraźliwych słów(ich autor skierował te słowa do mnie, ale nie poniósł za nie żadnych konsekwencji, więc można):

"czy to rozdwojenie osobowości ?" - tu należy pamiętać koniecznie o pytajniku, powtarzam - koniecznie!


"piorko (tu możecie wstawić nick użytkownika i zamienić kobietę na mężczyznę)
nie będę się zniżał do twojego poziomu żeby napisać co sądzę o takich kobietach jak ty"


i ten kwiatuszek najcudowniejszy, bo jeśli socjopatka genetyczna to znaczy, że jej rodzice także są socjopatami. Tu także można zamienić kobietę na mężczyznę:

"do tej kobiety nic nie dociera
i pewnie już nie dotrze...
socjopaci mają to w genach"



Tak, to już wolno :) Można tego używać bez obaw.


.
[...] 
[...] 
08 Wrz 2018 o 20:02
Harcerska - "Stokrotka" - żadna tam disco polo, czy biesiadna :P

"Gdzie strumyk płynie z wolna
Rozsiewa zioła maj
Stokrotka rosła polna
A nad nią szumiał gaj
Stokrotka rosła polna
A nad nią szumiał gaj,
Zielony gaj
(...)
A ona, ona, ona
Cóż biedna robić ma
Nad gapą pochylona
I śmieje się cha, cha
Nad gapą pochylona
I śmieje się cha, cha cha, cha,cha,cha"

buchachaaaa...
[...] 
08 Wrz 2018 o 20:34
Parafraza piosenki dobranockowej:

Pora na dobranoc,
bo już księżyc świeci.
Dzieci idą lulu,
a misie do śmieci.
strona 2 z 2
« < 12
© 2010-2016 by Creative Media
×