strona 1 z 1
AutorPytanie do Lotty, ale opinie użytkowników mile widziane :)
19 Paź 2018 o 14:15
Lotto, czy jest możliwość wyłączenia plusów/minusów przy komentarzach?

Zwłaszcza minusy nie wnoszą niczego budującego, a tylko powodują nieporozumienia i zamiast o tekście to dyskutujemy o minusach i dywagujemy, kto je wstawił...
Poza tym, nie ma możliwości uzasadnienia.
Gdyby tylko autor tekstu miał możliwość oceny komentarzy w ten sposób to jeszcze miałoby to jakiś sens, choć i tak autorzy opowiadają na wszystkie komentarze.

Może lepiej to zlikwidować i spokój? Wystarczą oceny tekstów.

J.
19 Paź 2018 o 14:26
piorko napisał:
Lotto, czy jest możliwość wyłączenia plusów/minusów przy komentarzach?

Zwłaszcza minusy nie wnoszą niczego budującego, a tylko powodują nieporozumienia i zamiast o tekście to dyskutujemy o minusach i dywagujemy, kto je wstawił...
Poza tym, nie ma możliwości uzasadnienia.
Gdyby tylko autor tekstu miał możliwość oceny komentarzy w ten sposób to jeszcze miałoby to jakiś sens, choć i tak autorzy opowiadają na wszystkie komentarze.

Może lepiej to zlikwidować i spokój? Wystarczą oceny tekstów.

J.

Gwiazdkowe oceny tekstów są tyle samo warte, co te nieszczęsne plusy i minusy - czyli mniej, niż zero. Już na ten temat wypowiadałem się wielokrotnie tutaj na Forum i nadal twierdzę, że jakiekolwiek oceny - oprócz merytorycznych komentarzy - wpływają na pogorszenie klimatu pośród naszej tu społeczności.
---
bronmus45 / trotsiga
19 Paź 2018 o 17:28
Ja też podobnie uważam. Dziś na przykład zauważyłam, że stawiane są minusy przy neutralnych komentarzach, a po "zneutralizwaniu" ich przez postawiony przeze mnie plus pojawiają się znowu i znowu. Wygląda to na czystą złośliwość i to niejednego publixowicza, lub też jednego w kilku postaciach. Bardzo dziwne historie, pozbawione sensu.
19 Paź 2018 o 18:02
Też mam przypuszczenie graniczące z pewnością, że ktoś bawi się w pacynkarstwo.
19 Paź 2018 o 18:15
piorko napisał:
Też mam przypuszczenie graniczące z pewnością, że ktoś bawi się w pacynkarstwo.

...
jak?!!! - bez wiedzy LOTTY ...?!!! - to niemożliwe!!!
---
bronmus45 / trotsiga
19 Paź 2018 o 21:46
A mnie się wydaje, że tutaj wszystko jest możliwe. Podzielam zdanie, że plusy i minusy przy komentarzach są zbędne, natomiast komentarze rzeczowe, merytoryczne bardzo pożądane, mimo że u niektórych wyzwalają wściekłość.
---
Jan Stanisław Jeż
19 Paź 2018 o 21:58
janko napisał:
A mnie się wydaje, że tutaj wszystko jest możliwe. Podzielam zdanie, że plusy i minusy przy komentarzach są zbędne, natomiast komentarze rzeczowe, merytoryczne bardzo pożądane, mimo że u niektórych wyzwalają wściekłość.

Między komentarzem merytorycznym a złośliwym przypinaniem łatek istnieje ogromna przepaść, której to niektórzy nie mogą ogarnąć. Tak, jak i nie mogą znieść, gdy im ktoś postawi ocenę poniżej maksymalnej. Wtedy widzimy jedną reakcję - CL - i koniec jakiejkolwiek możliwości wypowiedzenia się w temacie beznadziejnego gniota, autorstwa "miszcza". A takich jest zdecydowanie więcej w jego twórczości, niż tekstów zasługujących na uwagę. Bez wskazywania palcem - większość z nas wie, o kim wspominam ...
---
bronmus45 / trotsiga
21 Paź 2018 o 16:32
Ja tam już wspominałem niejednokrotnie, kto ew. powinien przyznawać gwiazdki.
Niemniej to wymagałoby reformy zasad działania portalu, a komu się chce go doskonalić i stworzyć z niego opiniotwórcze i wartościowe miejsce?
Te plusy/minusy są idiotyczne, jeśli są anonimowe.
Zabawy forumowe powinny być na stronie głównej.
Sam uczestniczyłem, czy tworzyłem takowe, ale jak są gdzieś pochowane w wejściach na forum, to nie mają racji bytu.
21 Paź 2018 o 20:07
puszczyk napisał:
Ja tam już wspominałem niejednokrotnie, kto ew. powinien przyznawać gwiazdki.
Niemniej to wymagałoby reformy zasad działania portalu, a komu się chce go doskonalić i stworzyć z niego opiniotwórcze i wartościowe miejsce?
Te plusy/minusy są idiotyczne, jeśli są anonimowe.
Zabawy forumowe powinny być na stronie głównej.
Sam uczestniczyłem, czy tworzyłem takowe, ale jak są gdzieś pochowane w wejściach na forum, to nie mają racji bytu.

Co do umiejscowienia zabaw forumowych mam nieco inne zdanie. Miejsce, w którym się dziś znajdują jest tak samo dobre, jak każde inne. Tylko że ... brak chętnych do uczestnictwa tłumaczę osobiście jedynie tym, że tam nie ma tych nieszczęsnych ocen - i dobrze - więc po cholerę komuś wysilać się nadaremno.
Pisałem już o tym chociażby tutaj: link
---
bronmus45 / trotsiga
21 Paź 2018 o 20:26
Jako stary forumowicz kompletnie się z Tobą nie zgadzam.
21 Paź 2018 o 20:30
puszczyk napisał:
Jako stary forumowicz kompletnie się z Tobą nie zgadzam.

... i bardzo dobrze, bo byłoby tutaj nudno!!!
---
bronmus45 / trotsiga
21 Paź 2018 o 20:33
puszczyk - i jeszcze jedno do poprzedniej wypowiedzi - kto Ci zabrania wejść pod adres "Zabawy literackie" i zacząć "coś tam ... coś tam" pisać? Adres przecież znasz - jest tak samo prosty, jak ten tutaj, więc w czym rzecz?
---
bronmus45 / trotsiga
22 Paź 2018 o 08:56
Bo zabawa jest wtedy fajna, jeśli jest widoczna.
Na forum to zaglądam od wielkich dzwonów, a jeszcze szukanie na nim zabaw...
22 Paź 2018 o 09:13
puszczyk napisał:
Bo zabawa jest wtedy fajna, jeśli jest widoczna.
Na forum to zaglądam od wielkich dzwonów, a jeszcze szukanie na nim zabaw...

Nie zrozum mnie źle, ale coś tutaj "kręcisz". Przecież na innych stronach Forum - oprócz "Zabaw ..." jesteś aktywny. Więc jednak zaglądasz częściej, niż ogłaszasz tutaj.
---
bronmus45 / trotsiga
22 Paź 2018 o 10:47
Dobrze Cię zrozumiałem.
Ostatnio tu wszedłem i trochę pomieszałem.
Na głównej powinno być hasło "zabawy", gdzie wchodzę jednym kliknięciem.
Nic nie szukam i grzebię.
22 Paź 2018 o 10:51
puszczyk napisał:
Dobrze Cię zrozumiałem.
Ostatnio tu wszedłem i trochę pomieszałem.
Na głównej powinno być hasło "zabawy", gdzie wchodzę jednym kliknięciem.
Nic nie szukam i grzebię.

- pomarzyć, dobra rzecz ...
---
bronmus45 / trotsiga
22 Paź 2018 o 11:35
Zgadzam się z postulatem zniesienia + - przy komentarzach :)
---
Czarownica ;)
23 Paź 2018 o 01:07
Ten temat w ogóle nie powinien istnieć.
Myślę i myślę... i nic nie wymyśliłem dla uzasadnienia tych kretyńskich, bo anonimowych +/-.
Ja Cię nie lubię, Ty mnie nie lubisz, to cyk po anonimie.
No, alem ja za głupi na mądrość decydentów.
23 Paź 2018 o 01:10
A mistrzo w tej branży, to już pewnie w blokach czeka :)))
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×