Przejdź do komentarzyAve Satan. Dechrystianizacja Polski.
Tekst 255 z 255 ze zbioru: Czarcie kopyto
Autor
Gatunekpublicystyka i reportaż
Formaartykuł / esej
Data dodania2019-05-25
Poprawność językowa
Poziom literacki
Wyświetleń313

Ave Satan. Dechrystianizacja Polski.


Droga do dechrystianizacji padołu łez i niewysychającej krwi, który przecina 19 południk wiedzie poprzez PiS. Ave Satan! Po otwarciu okna na kościelną pedofilię obie instytucje plamią. Kościół staje się dla PiS niewygodny, a PiS niewygodny dla Kościoła.


80% młodzieży do 25 roku życia ma na Kościół i księży (za przeproszeniem) wyjebane. Liczba powołań kapłańskich spada na łeb, na szyję, na mordę. Zdradzieckie mordy lżą księży i Kościół. Ave Satan! Skąd biorę te dane? Od księży! Heh.


Zresztą, jako szatan nie muszę się z niczego tłumaczyć, ani podawać źródeł. Wystarczy mnie poczytać, bo od początku mojego pobytu na Publixo piszę to samo.


Ave Satan! - to zawołanie setek tysięcy członków TST na świecie ( The Satanic Temple - Szatańska Świątynia). Proszę nie mylić z Kościołem Szatana, bo TST jest niewiele starszy od mojego wizerunku na Publixo. Rozrasta się w postępie geometrycznym i ma na celu walkę o ochronę podstawowych praw człowieka. TST ma nieskończoną zdolność koalicyjną.


Wreszcie PiS ma konkurencję z prawdziwego zdarzenia. Jej członkowie już trzymają jarmułki nad głowami pisowskich polityków w czasie wyborczych festynów. Coś pięknego! Jest duża szansa, że partia Konfederatów wejdzie do europarlamentu, a potem do sejmu. Już oni wygarną z mównicy! W tej partii jest pan Braun – reżyser znany między innymi ze studyjnych rozmów z Szewachem Weissem, Scyzoryk, Skiba, pani Godek, Krzysio Bosak, Korwin i wiele innych popularnych postaci. Są kraje, gdzie za poronienie kobiety dostają dożywocie z mocy artykułów o ochronie życia poczętego, a masturbacja jest... Była, jest i będzie! Ave Satan!


Oni nie są dziećmi! Niektórzy mówią, że lepszy pedofil w sutannie, niż panoszący się na ulicy homoś!


Pomnik prałata Jankowskiego obalony! Biała szmata na pomniku księdza Makulskiego - budowniczego katolackiego Las Vegas w Polsce czyli Lichenia. Zasłona milczenia nad księdzem Cybulą – spowiednikiem Wałęsy. Pozew przeciwko dogorywającemu kardynałowi Gulbinowiczowi mimo oświadczeń prawników jego eminencji w kwestii ścigania autorów artykułów prasowych dotyczących zarzutu pedofilii. Dziecięca bielizna na drzwiach parafii w Piłce, a buciki na wielu innych. Pedofilia, pedofilia i jeszcze raz pedofilia. A przecież to tylko wierzchołek góry lodowej! Pozostaje jeszcze wciąż nierozwiązana kwestia kościelnego majątku i państwowych dotacji, nauki religii w szkołach, wpierdalania się Kościoła w politykę i inne bolesne zagadnienia. Czas zemsty zbliża się wielkimi krokami! Księża na Księżyc! Ave Satan!


Nie zwlekaj, przystąp do Szatańskiej Świątyni, a oni niech rwą kudły z pustych łbów i wyklinają! Ave Satan!


  Spis treści zbioru
Komentarze (28)
oceny: poprawność językowa / poziom literacki
avatar
Legionie, rewelacja! Re-we-la-cja! Informacje o kardynale Gulbinowiczu bardzo mnie zaskoczyły, chociaż zawsze był tak dziwnie sympatyczny i uprzejmy. Jeszcze dwa, trzy lata temu dość często go spotykałem, bowiem byłem współautorem książki o nim, czyli "Spotkania z kardynałem". Robiłem wywiad z dawnym wojewodą wrocławskim Januszem Owczarkiem na temat kardynała Gulbinowicza oraz wykonywałem korektę całej książki. Do napisania o kardynale namówiłem nawet prof. Jana Miodka.
W związku z tą publikacją autorzy mieli dwa spotkania z kardynałem; otrzymaliśmy nawet swoiste dyplomy-błogosławieństwa. Było też drugie wydanie książki, które kardynał sfinansował. Przez wiele lat spotykałem go też na uroczystych wigiliach Stowarzyszenia Dziennikarzy RP (jestem jego członkiem). Bywał corocznie. Nie pamiętam, czy nawet na publixo nie zamieściłem swojego zdjęcia z kardynałem Niestety, przez dwa ostatnie lata z powodów zdrowotnych (96 lat) się już nie pojawiał.
avatar
Rewelacja ?
Też miałem zaszczyt poznać osobiście profesora Miodka.Znam wielu profesorów -sławy medycyny i farmacji z naszego Uniwersytetu Medycznego i tak się tym nie przechwalam bo wiem,że im człowiek większy tym skromniejszy.
Dziwnie sympatyczny i uprzejmy ?
Mów za siebie inny użytkowniku.
avatar
W swoim poprzednim komentarzu wspomniałem o książce "Spotkania z kardynałem". Teraz sobie skojarzyłem, ze mój wywiad z byłym wojewodą Januszem Owczarkiem dotyczący kardynała Gulbinowicza zamieszczony w tej książce opublikowałem też na publixo. Jest to "Czułem ducha porozumienia" z 25.03.2016 roku.
Rozmawiałem przed chwilą z prof. Miodkiem i nie pamięta, by miał taki zaszczyt.
avatar
Świetny tekst, sprawy nabrały tempa i nie da się o wszystkim naraz, pewnie dlatego nie ma o antypapieżu z Torunia, którego nie wiadomo gdzie wyświęcono. Krążą takie słuchy, a reakcji jak nie było, tak nie ma. Pozwów i kar sprawiedliwych, a z drugiej strony dowodów ze strony pana Kardaszewskiego.
avatar
Pan profesor Miodek w odróżnieniu od innego użytkownika ma tysiące swoich fanów i przyjaciół.
Może nie wszystkich pamiętać.Co wcale nie znaczy,że nie mieliśmy okazji się zapoznać. A było to w czasach kiedy w Rynku była jeszcze księgarnia Ossolineum.
avatar
A za co, to wiesz, Legionku?
avatar
Świetny felieton. Język nie razi akurat w tej kwestii, gdyż czasem tak trzeba.
Jedna literówka (?) "katolackiego" jest jak wyjątek potwierdzający regułę doskonałego zapisu.
Na wielki plus... i za kilka/naście lat tekst okaże się przepowiednią.
avatar
albo i nie Hardy
przez stulecia Kościół był niszczony
wojnami,ideologiami i polityką
ale przetrwał...
przetrwa i teraz bo ma dowódcę,którego żaden człowiek nie pokona
avatar
A mnie się wydaje, ze Kościół od wieków jest niszczony przez część zakłamanych wiernych, część hierarchów i sporą część zwykłych kapłanów.
Najmniej Kościołowi szkodzą osoby neutralne światopoglądowo.
avatar
Legion, oderwij się trochę od kołka osikowego i od czosnku i pooglądaj telewizję. Gdzie ta konfederacja, gdzie legiony zmotoryzowanych Wołków, gdzie Satan, a gdzie Łomża? Gdzie Twoi fani i kibole? Wybory do PE przejebane, mimo totalnego ruszenia totalnie idiotycznej i POkracznej racji stanu Obywatelskiego. Jak potężna musi być partia PiS, która wygrała z całym zlepkiem na się sklejanej oPOzycji, lewicy, rolników, komunistów, Mikków i Korwinów. Czujesz bluesa?
W październiku powtórka z rozrywki i Satan może pakować walizki i spierdalać do Afryki na nosorożce. haha Zjawię się tutaj na jesień, jak zdradziecki mordy dostaną znowu po dupach hehe

Ave wolność i sprawiedliwość. Niezależność i najlepsza ze zmian, jakie mogły się Polsce wydarzyć.

Satan... oberałek ze śmierdzącym ogonem… a kysz z Polszy!
avatar
Należało się, Wam, dać po tej części ciała, którą myślicie, agresywni ateíści, jak to zrobili von Knedel i Arsene, i na drzewo, do małp, tam wasze miejsce, szanowni pseudointelektualiści, dialekto,materialiści...Pozdrawiam was i wasze małpy...
avatar
Bóg zapłać wszyscy komentatorzy, a w szczególności sukcesorzy minionych epok! Satan żyje, póki komentujecie. Alleluja i do piekła! A teraz po kolei:

Von - Knoedel - sir - Theodor - jakież to symptomatyczne, że internetowy wizerunek z takim loginem precz pisze do mnie: "a kysz z Polszy". Ty, von Knoedel najpierw zdejmij jarmułkę, a potem pisz komentarze pod moimi bluźnierstwami. Ale najpierw przemyśl tę kwestię: kim katolicy byliby bez szatana? Czy w ogóle by byli? Przecież wy bez szatana nie istniejecie. No, do kurwy nędzy: kogo byśta wypędzali i palili, gdyby nie szatan? Siostrę? Brata? A może matkę i ojca?

Poza tym, z tą Afryką, to von Knoedel pierdolisz. Zwyczajnie pierdolisz farmazon dla tępaków, ograniczonych mułków. A to dlatego, że Afryka jest właśnie wschodzącą gwiazdą chrześcijaństwa. Aktualnie czarni biskupi, często samozwańczy wędrują od murzyńskiej wioski do wioski i wypędzają demony z dzieci. Polega to na tym, że napierdalają dzieciom do oczu i uszu błoto a potem klepią te pierdolone, puste, chrześcijańskie formułki. Rodzice opętanych pętaków płacą biskupom za egzorcyzm dorobkiem całego życia. Opętane bachory często wskazuje wioskowa mądrość, czasem opętanie rozpoznają sami biskupi. Wystarczy, że bachor różni się morfologicznie od innych. Natomiast rzadko egzorcyzmowani są dorośli mężczyźni - wiadomo - chłop może nieźle przypierdolić, kiedy mu jakiś palant najebie błota do oczu.
avatar
Tera a200640!

Najpierw trzeba się rozliczyć z szóstego przykazania dekalogu, a potem moralizować. Tak mówi szatan. To sprawa między nami, a200640.
avatar
Arsene:

Fakty są następujące:
Kościół przez stulecia stał na straży systemu feudalnego i ucisku plebsu. Cała reszta to mity. Za pół wieku stosunek do chrześcijaństwa będzie taki jak dziś do mitologii greckiej i egipskiej. Bardzo mi przykro z tego powodu, ponieważ sam utracę wówczas swą złowieszczą moc.
avatar
Legionie i jemu podobni...
Byli i tacy co kazali sobie napisać Gott mit Uns.
Był zakon,który palił,gwałcił i mordował.
Wystawiano cyrki śmierci z udziałem chrześcijan.
Teraz podpala się kościoły,profanuje się miejsca uświęcone z wielowiekową historią, znieważa osoby duchowne...
et caetera et caetera...

Ale kiedy nadejdzie ten,którego imienia nie jesteście godni wymieniać wraz ze swym niebieskim orszakiem i na przebudzenie będzie już za późno...
Ale to wasza droga i wasz wybór -tylko dlaczego na miły Bóg nie potraficie zrozumieć,że z Nim można wygrać wszystko choć nikt nigdy Go nie pokona ?
avatar
Między nami Legionie jest przepaść,z wyboru, a jaka, nie ma czasu jej opisywać, ani pokonywać,gdyż jest absurdalna, a absurdy są, wieczne...
avatar
Laicyzacja wszystkich społeczeństw z kręgu kultury zachodniej - a Polacy z nią tylko się identyfikują - jest nieuchronna (patrz statystyki wyznawców kościołów anglikańskiego, luterańskiego, ewangelicko-augsburgskiego, katolickiego, zielonoświątkowców, świadków Jehowy itd.)

Puste świątynie w Polsce są kwestią najbliższych dziesięcioleci - i nie jest to żadne proroctwo, a konkretny fakt z dziedziny futorologii
avatar
Pytanie tylko, co zaoferuje partia rządząca naszym dzieciom i wnukom ZAMIAST religii??

Nie każdy dźwignie wizję rzeczywistości opartej na pustce
avatar
Kilka uwag na temat deklarowanych znajomości przez Arsene. Otóż kiedyś bardzo poważny i znany publicysta napisał, że najwięcej znajomych wśród lekarzy psychiatrów mają psychole, natomiast wśród farmaceutów lekomani. Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, więc się nie wypowiadam, ale coś w tym chyba jest do rzeczy.
avatar
To partia rządząca jest od oferowania komuś religii? Nie rozumiem.
avatar
Piszesz janko : ,,(...) Otóż kiedyś bardzo poważny i znany publicysta napisał, że najwięcej znajomych wśród lekarzy psychiatrów mają psychole, natomiast wśród farmaceutów lekomani. Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, więc się nie wypowiadam, ale coś w tym chyba jest do rzeczy.

Skoro znany publicysta to prosimy o nazwisko-ponieważ mogę przypuszczać,że autorem tej ,, hipotezy,, jesteś ty sam.Podobnie przecież mogę ja stwierdzić,że najwięcej znajomych wśród dziennikarzy mają łowcy tanich sensacji i mitomani.
Ale ad rem : gdzie ja napisałem ,że znam wielu lekarzy psychiatrów ?
Na uczelni pracują przecież lekarze i naukowcy tylu specjalizacji...
A z farmacji znam między innymi stąd,że studiowałem właśnie na tym wydziale.
Ale jak się domyślam wpis janko był tylko po to aby rozpętać kolejny konflikt.
Cóż...nie wszystkie choroby są uleczalne.
avatar
Zyg, zyg, zyg marcheweczka :p
avatar
?

publicystyka i reportaż
Forma artykuł / esej

wiem facet, że wiesz co napisałeś, i czekasz jak muchołapka
avatar
Jak pająk, heh. Lubię czytać co mi zrobią jak mnie złapią, ale na publixo nie ma bohaterów. Przepełnia mnie żal.
avatar
Bo po kiego diabła tracić energię na szarpanie się
z nie rokującymi poprawy ?
Na OIOM-ie są w lepszym stanie.
To nie brak bohaterstwa tylko mądrość życiowa Legionku.
avatar
Arsene, przecież Ty nic innego nie robisz, tylko się szarpiesz. No, jeszcze cukrujesz pod tandetą i dewocją. Takie są fakty.
avatar
Legionie,
czytaj uważniej co piszę jeśli chcesz ze mną
polemizować.
Ja się nie szarpię tylko unikam w miarę możliwości szarpania się z tymi,którzy nie rokują.
A czy to jest dewocja albo tandeta -historia mnie oceni. Zresztą to czeka każdego.
Ciebie również panie kolego ocenią przyszłe pokolenia o ile zostawisz po sobie coś naprawdę wartego uwagi.
avatar
Zyg, zyg, zyg, marcheweczka :-D :-D :-D
© 2010-2016 by Creative Media
×