Przejdź do komentarzyNajwiększe oszustwo i początek zagłady ludzkości
Tekst 9 z 26 ze zbioru: Groza
Autor
Gatunekfantasy / SF
Formaproza
Data dodania2021-09-11
Poprawność językowa
Poziom literacki
Wyświetleń742

– Tak, to jest prawdziwy cud techniki i do tego dostępny będzie dla wszystkich, nawet tych ubogich, bo można kupować na raty! To urządzenie nazywające się `stabilizatorem duszy ludzkiej` jest lepsze niż produkty farmakologiczne, bo trwałe i skuteczne. Będzie to coś w rodzaju chipu wstrzykiwanego do tylnej części mózgu, w okolice szyszynki. Sprawa polega na tym, że można myśl ludzką zapisać w postaci cyfrowej, zachowując tożsamość danego osobnika, czyli własne „ego”. Można taki zapis przekształcić i uzupełnić o lepsze treści dotyczące charakteru oraz moralności i ponownie wstawić do mózgu ludzkiego, który oczywiście wcześniej zostanie zresetowany do minimum i tak powstanie nowy człowiek. To będzie skutkować pozytywnie i społeczeństwo stanie się wartościowsze życiowo. Na przykład można zmienić osobowość i uczynić z człowieka dobroczyńcę. Skąpy może stać się hojnym, a głupi mądrym, a nawet wariat normalnym, no i znikną na zawsze pedofile.

Pierwsze doświadczenia przeprowadzono na więźniach skazanych za morderstwa. Poddali się oni badaniom dobrowolnie i w ten sposób uniknęli kary śmierci. Stali się dobrymi ludźmi i dziś pracują nawet jako strażnicy w więzieniach. Ta technika przemiany obejmie cały świat i nasza cywilizacja stanie się lepsza: nie będzie bandytów, polityków, złodziei i oszustów oraz psychopatów. Poddany działaniu tego urządzenia będzie cały czas pod opieką lekarską i techniczną. Może zawsze taki osobnik uzupełniać stan swojej cybernetycznej psychiki i do tego dostanie gratisowy program „romantyczny sen”, czyli będzie śnić o tym, o czym marzy na jawie. Ważne jest, że świat się zmieni i dzięki temu urządzeniu unikniemy katastrofy w myśl zasady, że dobro zwycięży zło, a to urządzenie temu ma służyć.

Oczywiście Międzynarodowy Fundusz Walutowy wesprze krajowe banki i udzieli kredytów na zakup tych urządzeń. W ten sposób ruszy produkcja i sprzedaż, a z tego powodu powstaną miejsca pracy i zmniejszy się bezrobocie. Dzięki bankom, korporacjom i technologii powstanie nowy lepszy człowiek – takie oświadczenie przedstawił James Wallis, szef korporacji biocybernetycznej, na konferencji ONZ poświęconej zagadnieniu technicznej poprawy ludzkości.

A wy, co o tym myślicie? Dacie sobie wszczepić takiego chipa? Na pewno część ludzi się zgodzi, bo dostanie bon wakacyjny i inne dodatki „plusowe”!


Postscriptum

Możesz się z tego śmiać, ale tak naprawdę, to po to są coraz to nowe technologie zabijania ludzi, nowe patenty niszczenia świata, aby bogaciły się korporacje, czyli ci rządzący światem. Mięso armatnie już nie ma żadnej ceny! Wynalazek glifosatu to nie przypadek - śmierć i zniewolenie ludzkości to biznes.
  Spis treści zbioru
Komentarze (5)
oceny: poprawność językowa / poziom literacki
avatar
Nie trzeba mieć wszczepionego czipa. Wystarczy się naoglądać głupot w telewizji. Przekaz, który się koduje, w połączeniu z wiarą, zaczyna funkcjonować na polu indywidualnym jako przesłanie. I człowiek myśli, że myśli.
Myśli, w świetle mojego doświadczenia, napędzane są energią, która jest czysta i nieskalana. Gdy przepuścimy ją przez filtry, czyli, jak by może powiedział Józek Sznurek - durszlak emocji, chociaż to nie jest precyzyjne określenie, mamy do czynienia z taką to a nie inną rzeczywistością.
avatar
Ludzkość to mięso armatnie, ale już bez żadnej ceny, to tylko nawóz dla fortuny rządzących tym światem!

Człowiek jest tylko surowcem dla korporacji.
avatar
Człowiek jest istotą nieuleczalnie żywą. Jak ktoś chce, to wstępuje do korporacji. Ale nawet po korporacji można się zregenerować.
avatar
Wdrukowywanie wszelkim gangsterom

/przy pomocy chipa wszczepionego do ich szyszynki/

nowych prospołecznych zachowań

JEST duuuuuuuużo tańszą strategią ich socjalizacji

niż odwieczna /w permanentnej recydywie/ tych gangsterów hodowla w zakładach penitencjarnych. W Polsce za kratkami siedzi dzisiaj 80 tysięcy kryminalistów. Roczne ich utrzymanie to z naszej chudej kieszeni wydatek rzędu

4.000 zł x 12 miesięcy x 80.000 =

Bo ile kosztuje taki chip plus usługa jego wszczepienia?

Grosze!

A puste /obciachowe w 3. tysiącleciu!/ więzienia /po odpowiednim remoncie i adaptacji/ można wykorzystać jako wygodne i nareszcie własne mieszkanka dla 2 milionów dorosłych /z dziećmi, czyli ta liczba jest 2-3x większa!/ Polaków,

którzy 80 lat po wojnie wciąż jeszcze nie dochrapali się s w o j e g o dachu nad głową
avatar
Każdego roku wszczepia się u nas blisko 30 tysięcy rozruszników serca. Gdyby polskim recydywistom wszczepiać do szyszynki porównywalną liczbę chipów korygujących ich moralne postawy, budżet państwa polskiego odzyskałby niezatapialność, a społeczny błogostan osiągnąłby prawdziwie niebiańskie pułapy.

Niestety, to tylko fantasy/SF

;(
© 2010-2016 by Creative Media
×