Temat: Konkursy (8)
02 Lut 2012 o 18:48
A ja myślałam, że termin zakończenia konkursu upływa o północy 31 stycznia. Nie mogłam się zdecydować na wzięcie udziału. Dopiero koło dziesiątej wieczorem ostatniego dnia stycznia chciałam kliknąć na ikonkę konkursu, której już nie znalazłam. Mam świadka, stał obok. :)
Temat: Poeci! (10)
02 Lut 2012 o 15:43
Ogromna siła słów Szymborskiej ma niesamowitą doslownosc każdego wiersza. Dociera swą prostotą, ale też każe zastanowic się jak mali jesteśmy wobec tego co nas otacza.
I pozostaje tylko niesmak, bo jednak podpisała się pod REZOLUCJA ZWIĄZKU LITERATÓW POLSKICH.
02 Lut 2012 o 11:16
Największym hołdem dla Największej będzie, po prostu, wiersz. Wiersz, który, Tam w Niebiesiech, pokaże Jej, że ktoś tu jeszcze został, kto poezję kocha.
Temat: Wydawnictwo Radwan (11)
02 Lut 2012 o 11:07
malagenia napisał:
Poza tym, jesteśmy na forum pod patronatem Mybooka - czyli bezpośredniej konkurencji Radwana. Czy to coś znaczy? nie wiem.


Nie ma znaczenia, serwis jest dla wszystkich. Użytkownicy mogą nawet promować swoje książki niezależnie od tego, gdzie je wydali - zajrzyj chociażby w profil założyciela tego wątku.
Natomiast czy wydanie dużej liczby książek jest powodem do chwały, polemizowałabym. Raczej należałoby patrzeć na jakość - tzn. poziom literacki przyjmowanych tekstów, staranność korekty itp. A nie na ilość.

Poza tym użytkownik malagenia zarejestrował się z emaila zakończonego na @radwan.pl. Czy to coś znaczy? Nie wiem...
Temat: Poeci! (10)
02 Lut 2012 o 07:24
Poeci, urońcie łzę! Zmarła największa z was. Zmarła Wisława Szymborska!
Temat: konkurs 'Zadebiutuj z Publixo' (50)
01 Lut 2012 o 21:49
a200640 napisał:
Napisz Dominiko do Lotty


Dziekuję :) właśnie to zrobiłam :)
Temat: Wydawnictwo Radwan (11)
01 Lut 2012 o 14:31
Polecam kierować się własnym rozsądkiem i informacjami z kilku źródeł. Czytam różne fora poświęcone wydawaniu książek i nikt w ostatnich dwóch latach nie wydał tylu książek, co RADWAN.

Poza tym, jesteśmy na forum pod patronatem Mybooka - czyli bezpośredniej konkurencji Radwana. Czy to coś znaczy? nie wiem.
Temat: konkurs 'Zadebiutuj z Publixo' (50)
01 Lut 2012 o 14:06
Zgłaszanie tekstów i tak najprawdopodobniej zostanie przedłuzone, gdyż jak widać wymagany limit nie został osiagnięty. Wiec nic straconego :)
01 Lut 2012 o 09:45
Napisz Dominiko do Lotty
31 Sty 2012 o 21:35
Pokazuje mi, ze konkurs jest zakonczony :( wiec chyba nie bylo niestety do 31 stycznia wlacznie... Myslalam, ze do konca stycznia.
31 Sty 2012 o 21:30
Dominiko! Postępuj zgodnie ze wskazówkami i powinno się udać. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
31 Sty 2012 o 20:49
Hmmm... Dodalam wlasnie text "Jak we śnie". Chcialam go zglosic jeszcze do konkursu Zadebiutuj z Publixo, ale nie wiem za bardzo, jak to zrobic, poniewaz nie wiem za bardzo, gdzie kliknac ;) czy moze po prostu juz termin minal? Niby jest do 31 stycznia...
Temat: 'Historie wierszem pisane' (4)
31 Sty 2012 o 20:35
Gratuluje :)
Temat: Witam ciepło. (2)
31 Sty 2012 o 11:15
Witamy w naszej społeczności :-)

To prawda, że poezja jest spowiedzią duszy, nie może być inaczej :-)
31 Sty 2012 o 09:14
Mam na imię Małgorzata, pisze od lat pod nickiem Serena. Serdecznie Wszystkich pozdrawiam.
Temat: 'Historie wierszem pisane' (4)
31 Sty 2012 o 09:13
Witam.
Mnie także się udało zrealizować swoje ciche marzenie i ukazały się dwa tomiki moich wierszy "Historie wierszem pisane" i " Między oknem a ciszą". Pozdrawiam serdecznie.
Temat: Konkursy (8)
24 Sty 2012 o 20:40
O jaka dyskusja ;)

Najsprawiedliwiej byłoby wewnętrznie - tzn przez niezależne jury wybrac konkretne wiersze. Bo tak jak Janko mówi. Ktoś komuś skomentuje 10 utworów, a ktoś drugi się nie pokwapi do ocenienia chociażby jednego.

Tymczasem pobiegnę zobaczyc, co tam pan janko napisał :)
20 Sty 2012 o 12:15
Lotto, nie każdy ma konto na facebooku :-)
20 Sty 2012 o 12:05
Oceny i komentarze nie maja wpływu na wyniki bieżącego konkursu. Ta formuła głosowania kompletnie się nie sprawdziła.

Skądinąd, ostatnio daliśmy też możliwość głosowania przez Facebooka, żeby nie zawężać kręgu tylko do osób zarejestrowanych na PubliXo. Niestety większość uczestników potraktowała konkurs na zasadzie "wrzucić utwór i do widzenia", co przełożyło się na zerową liczbę "lajków" w większości przypadków.
20 Sty 2012 o 09:01
Zgadzam się z Kathrin. Jeszcze musiałyby to być wiersze i opowiadania dotychczas nie publikowane, bo każdy kto śledzi portal, zna utwory a przynajmniej je kojarzy.
Skoro ustalono regulamin w takiej a nie innej formie, to ja jednak będę głosowała na utwór w czasie wyznaczonym przez Organizatora konkursu. Potem mogłoby się okazać, że utwór posiadający trzydzieści pozytywnych komentarzy nie dostał żadnego głosu w regulaminowym głosowaniu.
Lotto! Czy ja coś źle rozumiem? Czy na wynik konkursu mają wpływ komentarze, czy głosowanie w wyznaczonym czasie?
© 2010-2016 by Creative Media
×