Przejdź do komentarzyPotrzebna lekcja pokory
Tekst 37 z 161 ze zbioru: wiersze okolicznościowe
Autor
Gatuneksatyra / groteska
Formafraszka / limeryk
Data dodania2015-12-31
Poprawność językowa
Poziom literacki
Wyświetleń1584

Czyżby osiem lat, to za wiele było

i za mocno Wam do głów uderzyło?

Odstawienie od koryta, oj, oj, boli!

Pozwólcie teraz innym poswawolić.

Co by Was teraz, choć pokory nauczyło?  Spis treści zbioru
Komentarze (8)
oceny: poprawność językowa / poziom literacki
avatar
POkora? Alfie, Polska to nienormalność [D.Tusk].

Powiedz to Ty, tym - jednym z drugim "urządzonym" - zwłaszcza Martinowi, który wygania "mnie" z mojej Europy i jojda jak on to do mnie dopłaca? :szok:

Według ostatnich badań, to właśnie nasi najwięksi agresorzy 1939-1945, lewackie niemiaszki, z Polski wysysają nielegalnie co rok poprzez swoje korPOracje 90 miliardów PLN. 5% produktu narodowego brutto. Dlatego stąd ten:

kwik,kwik,kwik, chrum-chrum-chrum etc. etc. oraz gwałtowne "zainteresowanie się" demokracją w "tym kraju".

Tak pokora: szczególnie w wydaniu współczesnych oraz nowoczesnych Volksdeutschów!

No tak, Sylwester, a mnie znowu trzęsie epidemia. Mnie, która przenigdy nie szła oraz nie idzie na żadne układy!

Mimo wszystko optymistycznie :))) Dla Ciebie oraz Twoich Najbliższych :))) Czuj duch :-))) jak mawiała moja śp. Ciotka - Harcerka II RP.

P.S. Według moich wyliczeń powinnam otrzymać teraz z cztery minusy. Od tych, świadomie, powtarzam: świadomie przez b_d_c, niezbanowanych! :p

Serdecznie :-D
avatar
Złodziejowi taka szlachetna cecha jak pokora nie jest pisana :-)
avatar
Dzięki wszystkim Państwu za czytanie i komentarze. Befano, kiedy czytam te Twoje uwagi, ciarki mnie przechodzą!Pozdrawiam wszystkich
avatar
Alfie, my Kresowi, choć nie odpowiadamy okrucieństwem za przemoc, jednak (o)bronić się potrafimy.

Wszystko przed nami ;))) Błogosławieni zatem "uchodźcy" :p Oczywiście u niemiaszków, tak niemiaszków, gdyż trudno nazwać ich teraz "szkopami" oraz im potakującym [czytaj: liżącym rowy] polaczków ;)))

Płacimy kolejną kontrybucję: i najeźdźcom [mam nadzieję, że byłym] i zdrajcom. Nie Volksdeutschom: "urządzonym" zdrajcom, którzy w dogodnym dla siebie czasie wzięli dupy w kupy in die BRD, by teraz nas obrażając - uczyć :] Ponieważ im w "Reichu" jest "sehr gut und jawohl" :]

Serdecznie :)))
avatar
Mnie przechodzą ciarki,jak czytam Rozara,który za wszelka cenę broni dobrego imienia Kaczyńskiego.Śmiem twierdzić,że go zna osobiście.Koryto jest dla świń,a człowiek,jak pisałam w filozoficznym tekście na temat jedzenia też świnią się stać może,a niektórzy nawet świń nie spożywają,takie fobie mają.
avatar
Anettula, przede wszystkim zajmij się swoimi niedopracowanymi tekstami ;) Dopiero później pomyśl o swoich "ciarkach" :p Bowiem co nagle, to i PO diable... ;-)))
avatar
Mam zamiar się nimi zająć,ale doprecyzuj,jak konkretnie mogę rozbudować tekst,bo pojęcia nie mam-czy chodzi np.o opisy miejsc,przyrody,czy bohaterów.
avatar
Pokory potrzeba nam wszystkim i tego życzę nam wszystkim w nadchodzącym Nowym Roku:)
© 2010-2016 by Creative Media
×