Przejdź do komentarzyRealny rozdział Kościoła od Państwa - natychmiast!!!
Tekst 89 z 96 ze zbioru: prosto w oczy
Autor
Gatunekpublicystyka i reportaż
Formaproza
Data dodania2019-05-03
Poprawność językowa
Poziom literacki
Wyświetleń80

Perfidna obłuda po obydwu stronach władzy - świeckiej i kościelnej

.

.

oryginał obrazu pod adresem:


https://images85.fotosik.pl/677/9b92c437913ad3b2gen.jpg

.

Rodzice uczniów, nauczyciele, wyborcy - przemyjcie wreszcie swoje oczy i  przewietrzcie mózgi, aby wreszcie dojrzeć / zrozumieć, na co obóz rządzący dzisiaj Polską coraz częściej wydaje/marnotrawi pieniądze budżetowe, czyli nas wszystkich.

Oto jeden tylko z przykładów, który winien wam rozjaśnić nieco przegląd sytuacji, załączono na powyższym obrazku.

...

Zależne od Kościoła ugrupowanie polityczne - właściwie to już sekta / schizma tegoż Kościoła pod przywództwem swojego guru - Jarosława `Zbawcy` Kaczyńskiego, wydaje budżetowe miliardy za cenę utrzymania się przy władzy. Bo przecież kazania wśród wiernych robią swoje, a i tuba propagandowa katolszariatu z Torunia pomaga obecnej władzy, jak tylko potrafi, często świadomie przekłamując fakty.


No a teraz porównajcie pracę / zarobki nauczycieli z etatem / zarobkami kapelanów rozsianych po wszelkich, możliwych firmach.


Zastanawiam się, kiedy owi kapelani wejdą również do miejskich szaletów, a może i agencji towarzyskich. Oczywiście, jako pracownicy a nie usługobiorcy. Bo z jednych i drugich ..

  Spis treści zbioru
Komentarze (2)
oceny: poprawność językowa / poziom literacki
avatar
Wkrótce ten mariaż rozdzieli miecz Bolesława Śmiałego. Oj! Będzie się lało!
avatar
I o to się rozchodzi, aby raz na zawsze odciąć pępowinę na linii Państwo - Kościół. Tego bowiem, co dzisiaj doświadczamy - czyli zwrotnej synchronizacji korzyści - już dłużej nasza, świecka państwowość nie przetrwa. KATOLSZARIAT wyważa bramy!!! ..
Dzięki za odwiedziny - pozdrawiam - 3majsie!!!
© 2010-2016 by Creative Media
×