Przejdź do komentarzyŚwiat Mikołaja
Tekst 140 z 141 ze zbioru: kapelutnik
Autor
Gatunekobyczajowe
Formaproza
Data dodania2020-03-24
Poprawność językowa
- brak ocen -
Poziom literacki
- brak ocen -
Wyświetleń196

Dlaczego seks analny jest tak popularny w Polsce? Polacy jedzą za dużo ziemniaków. Uprawiając seks analny, pobudzają mięsień, wiadomo który, impuls dochodzi do żołądka, i kartofel jest lepiej trawiony.

Na pielgrzymce w 1990 roku bardziej popularny był seks oralny. Wiadomo- na pielgrzymkach się zjada więcej makaronu. Nosiłem wtedy długie włosy i jeździłem na motorze. Nie pamiętam dokładnie jaką jego silnik miał moc. Musiała być ogromna, bo rozpuszczone włosy zawijały się wokół słupów telegraficznych, wyrywając je. W efekcie, w miejscowościach które mijałem na motorze, zazwyczaj brakowało prądu.

Pamiętam jak poszedłem na randkę w masce Zorro. To było wtedy, kiedy motor wymagał przeglądu i musiałem go oddać na niecałe trzy miesiące do wojskowego instytutu inżynierii. Niosłem ze sobą bukiet kwiatów, złożony ze stokrotki, goździka, bodajże czerwonego i zwiędłego tulipana. Takie kwiaty w zestawie kolorystycznym symbolizowały Pokój. Inaczej Peace.

Dziewczyna, z którą się spotkałem, była wielka jak silos na kukurydzę. A może tylko mi się tak wydawało. Być może to ja byłem mały. Niepotrzebnie szamotałem się z pewnym księdzem, który okazał się wyznawcą woo doo.

  Spis treści zbioru
Komentarze (0)
oceny: poprawność językowa / poziom literacki
brak komentarzy
© 2010-2016 by Creative Media
×