Komunikaty serwisu
2019
Lip
17
klony użytkowników - zmiana regulaminu
Ponieważ polityka dawania "drugiej szansy" wielokrotnie w przeszłości się nie sprawdziła,  regulamin serwisu został uzupełniony o punkt: "Administracja zastrzega sobie prawo do uniemożliwienia założenia nowego konta przez Użytkownika, którego poprzednie konto zostało zablokowane bądź usunięte, niezależnie od przyczyny blokady/usunięcia".
2018
Sie
9
zapraszamy do limerykowej zabawy!
Piszesz limeryki, lubisz je czytać - a może jeszcze nie masz pojęcia, co to takiego? Wszystkich bez wyjątku zapraszamy do limerykowej zabawy. Szczegóły w wątku na forum
2018
Maj
28
doprecyzowanie regulaminu (tematyka polityczna)
W związku z tym, że prośby o nieporuszanie tematów politycznych oraz niekomentowanie zachowań/poglądów osób publicznych są nieskuteczne, doprecyzowany został regulamin:
"Teksty muszą mieć charakter utworu literackiego. Nieakceptowane są teksty stanowiące manifest poglądów politycznych autora, obraźliwe dla wyborców jakiejkolwiek opcji politycznej bądź dokonujące oceny postępowania osób publicznych".
2018
Maj
22
zmiany w regulaminie w związku z RODO
W  związku z wchodzącymi w życie 25 maja 2018 r. regulacjami dotyczacymi zbierania i przetwarzania danych osobowych (tzw. RODO) dokonaliśmy stosownego uzupełnienia regulaminu serwisu. Szczegóy znajdziecie w pkt. III Zasady zbierania i przetwarzania danych osobowych.
2017
Gru
11
uzupełnienie regulaminu
Dn. 11.12.2017 regulamin został uściślony - dodano poniższe zasady:
 
Niedozwolone jest zamieszczanie jako "utworu" korespondencji do innego użytkownika serwisu lub komentarza do jego tekstów.
 
Komentarze pod utworami powinny dotyczyć tekstu, pod którym się znajdują. Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość usuwania komentarzy nie na temat, w szczególności uwag "ad personam".
 
Dodanie powyższych punktów wynika z licznych prób omijania blokad użytkownika poprzez zamieszczanie korespondencji do niego jako utwór albo komentarz pod tekstem własnym lub cudzym.
strona 1 z 9
123456... > »
© 2010-2016 by Creative Media
×