Przejdź do komentarzyGod Bless America!
Tekst 196 z 255 ze zbioru: Czarcie kopyto
Autor
Gatunekpublicystyka i reportaż
Formaartykuł / esej
Data dodania2018-03-06
Poprawność językowa
Poziom literacki
Wyświetleń554Kocham Amerykę!


To będzie manifest.

Zdaje się, że wszyscy Polacy kochają Amerykę, ale w większości jest to miłość do dobrego wujka i do amerykańskiego dolara pełnego masońskich symboli. W każdym razie moc dolara jest największa na świecie, kto temu zaprzeczy jest naiwnym durniem albo Chrystusem. Ale ja kocham Amerykę za to, że tam jest wszystko... Bóg błogosławi Amerykę różnorodnością. W tym wielkim kraju żyją Amisze i czciciela Lucyfera w liczbie kilkuset tysięcy, Elton John ma się dobrze, szaleje gender! Marylin Manson śpiewa „Antichrist Superstar”. Amerykańscy fanatycy urządzają szopki pod gabinetami ginekologicznymi, lecz nie są w stanie żadnej Amerykance odebrać jej amerykańskiej FREDOOM. Odkąd w dzieciństwie obejrzałem film dokumentalny „Oto Ameryka”, który miał Polakom Amerykę zohydzić, ja, ją pokochałem na zabój. Boże... czym zgrzeszyłem, że nie urodziłem się jako obywatel USA? Jeśli czegoś w życiu zazdroszczę, to amerykańskiego obywatelstwa. Kocham Amerykę za ojca chrzestnego wszystkich ojców chrzestnych – Marlona Brando – najbardziej znanego obok Freddiego Merkurego biseksualisty. Kocham „Ostatnie tango w Paryżu” i `Czas apokalipsy`. Kocham Amerykę za łatwość posiadania broni, za możliwość wymierzenia bezpośredniej sprawiedliwości w razie napaści. Za to, że Amerykanin może rozwalić łeb każdemu, kto naruszy jego nietykalność, każdemu kto wtargnie na teren prywatny można zapakować kulę w łeb. Ileż złej krwi spłynęłoby w Polsce, jeśliby wprowadzić amerykańskie prawo do posiadania broni i samoobrony! Kocham ten kraj, za to że można bezkarnie spalić amerykańską flagę, ośmieszać prezydenta.


Ale najbardziej kocham Amerykę za to, że ona się nie cacka, jeśli chodzi o podstawowe prawo jednostki do wolności. Za to, że nie cacka się nawet z sojusznikami, jeśli u nich łamane są prawa jednostki.


Kocham amerykański skalpel, który wreszcie został użyty przeciwko pisowskiej władzy w Polsce. Nie wierzę w polskiego suwerena, nie wierzę w polską opozycję, ale wierzę w amerykański skalpel, który pochlasta polski nowotwór zwany przez Polaków dobrą zmianą.

God Bless America!

  Spis treści zbioru
Komentarze (14)
oceny: poprawność językowa / poziom literacki
avatar
Z ostatniej chwili:

"Poza nieformalnym uznaniem polskich liderów za "persona non grata" w Białym Domu, Amerykanie grożą też blokadą finansowania wspólnych projektów wojskowych".

"Ostrzegają jednocześnie, że jeśli polska prokuratura zacznie ścigać na podstawie ustawy o IPN jakiegokolwiek obywatela USA, to skutki będą "dramatyczne".

Dostałem orgazmu! Dostałem orgazmu! Dostałem orgazmu!

God Bless America!
avatar
- a ja idę ostrzyć ciupagę!!!
avatar
Wzór demokracji, wybić czerwonych a czarnych zaprzęgać do pracy. Proponuję prewencyjne bombardowanie (mordować to oni potrafią) .
avatar
A Europa wzór? Z tym swoim paleniem czarownic, prześladowaniami Żydów, husytów, protestantów? Rosja wzór? Chiny? A może Polska, hehe?

Kocham Amerykę dzisiejszą, a nie secesyjną. Preferuję śmierć ponad niewolnictwo. Preferuję śmierć(śmierć uzurpatorów)ponad brak wolności. Składam szczere życzenia rychłej śmierci wszystkim dyktatorom i uzurpatorom głoszącym utopie narodowe.
avatar
- i oto dowód ośmieszającej oceny - bezbłędne dno - w wykonaniu mikesz111.
Ośmieszającej oczywiście system ocen, jako taki...
avatar
Skorzystałem z dostępnej skali ocen aby wyrać swój stosunek do stanów zjednoczonych, wolno mi. Do autora nic nie mam ( choć niezły prowokator, inplus).
avatar
...wyrazić...
avatar
Legionie,

"najbardziej kocham Amerykę za to, że ona się nie cacka, jeśli chodzi o podstawowe prawo jednostki do wolności. Za to, że nie cacka się nawet z sojusznikami, jeśli u nich łamane są prawa jednostki."

No cóż tam jeszcze... God bless freedom.
Tak krzyczeli ludzie, którym zabierano WOLNOŚĆ, np. narodowy bohater Szkocji, nazywany przez wielu "watażką". Bajka
avatar
mikesz111 - ależ ja do Ciebie nic nie mam!!! Natomiast jestem zagorzałym przeciwnikiem jakichkolwiek ocen na forum. Całkowicie wystarcza możliwość komentowania - jawna i otwarta wypowiedź, coś tam uzasadniająca.
avatar
Legionie
jedż do Stanów , do tych panów
co za dolara cię przerobią
w wolnym kraju żyjesz -nie musisz robić do paszportu 10 zdjęć
spadaj do Ameryki i nie biadol już tutaj bo mi się słao robi jak to czytam
avatar
Poczekam, aż US Army przyjedzie po mnie w towarzystwie Żydów z pejsami ciągnącymi się po polskiej ziemi. Wierzę w to, że USA nie zapomni o tym, że w Polsce oprócz pisowców żyją jeszcze ludzie wolni, tacy na podobieństwo wyszczekanych i wyuzdanych obywateli USA. I albo mi tu założą amerykański stan z własnym liberalnym gubernatorem, albo mnie zabiorą do siebie. Za wolność naszą i waszą!

A poza tym, to już nie tylko wierzę, lecz wiem, że Ameryka nie będzie się z PiSem tak pierdzielić jak UE.

I się okazuje, że USA to wcale nie taki przyjaciel PiSu i tych rzeczy, buuuuuuuuuhahahaahahahaahah, mimo, że kochany nasz Trump Donald! Ojejeje!
avatar
Cały czas słyszę tylko: jedź, jedź, wyjedź, zrób to, zrób tamto!

Kurwa, się narobiło pierdolonych gospodarzy domu, Aniołów Stróżów w tej Polsce i mnie każą wyjeżdżać. Co ja mam im odpowiedzieć, kiedy brak mi szacunku dla cieciów?
avatar
Legionie, po prostu olej ich lub niektórym pomóż na stałe osiedlić się w Tworkach.
Generalnie zgadzam się z Twoimi tezami chyba tylko z wyjątkiem powszechnego dostępu do broni; kto by wtedy wypisywał głupoty na Publixo?
Barwny i bogaty język z lekko utykającą interpunkcją. Brakuje przecinków przed: jest naiwnym, kto wtargnie, można, że można; zbędne przecinki przed: ją pokochałem, za to.
avatar
Legionie, masz absolutną rację! EU to ciepłe kluchy, EU to Srebrenica, EU to srebrniki dla PiS-landu.

Jestem obywatelem Germanii, ale chętnie potroiłbym obywatelstwo.

Serdeczności
© 2010-2016 by Creative Media
×