Przejdź do komentarzyMordziasty gapi się w dekolty
Tekst 255 z 255 ze zbioru: Czarcie kopyto
Autor
Gatunekpublicystyka i reportaż
Formaartykuł / esej
Data dodania2018-11-15
Poprawność językowa
Poziom literacki
Wyświetleń418Mordziasty gapi się w dekolty


Mordziasty, to ten, co ma łeb jak telewizor i dalej puchnie. A ślepia jak detektory podczerwieni, ale o tym na koniec. To on przykrywa przygłupów. Robi przygłupom warsztaty i daje gotowce, żeby się nie popisywali własną erudycją, bo to szkodzi zmianom. Bez Mordziastego byłby tak zwany szum informacyjny, którego nawet najpotężniejszy z karłów by nie ogarnął. Mordziasty cudem nad tym panuje. Mają jeszcze paru takich, ale oni nie mają tej energii w sobie, co Mordziasty, który jest po prostu wulkanem. Musi łoić Red bulla jak PAD, albo coś.

Wiem, że jest naj, naj, ale mnie zwyczajnie śmieszy. W branży wiadomo, że kiedy kobiety się peszą, to im się robią plamy na dekoltach, a Mordziasty z premedytacją prowokuje dyskomfort i bezczelnie zerka w dekolt. Publicznie to robi w każdym programie telewizyjnym. Prezenterki, które o tym wiedzą zasłaniają dekolty. Ot, Mordziasty! Kiedyś zarobi w papę.

  Spis treści zbioru
Komentarze (6)
oceny: poprawność językowa / poziom literacki
avatar
Mordziasty ma kolor ... tak to jego kolor.
avatar
Od wyeksponowanego dekoltu piękniejszym widokiem jest tylko tęcza, więc to normalne, że chłopi się gapią, ale Mordziasty nie podziwia delkoltu, lecz sprawdza na nim skuteczność swoich konstrukcji retorycznych. O tym jest ten tekst, Arsenie.
avatar
Ja mam nadzieję, że długo już nie będzie sprawdzać w dekoltach kobiet skuteczności swoich "rządów". I na Mordziastego przyjdzie w końcu kryska. ;)
avatar
Zapomniałam pozdrowić. :)
avatar
Powszechnie mówiono, ze Mordziasty chce odejść, ale mu nie pozwalają. Super. Było tu dużo czerwieni, więc w miarę możliwości stonowałem barwy.
avatar
Ten widoczek na zdjęciu ma swoją nazwę - to jest kojda ( czyli ta dolinka między piersiami).
© 2010-2016 by Creative Media
×